Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B10TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Tarokk Kupák Éves Bajnoksága 2010 (B10TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B10TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 6
Összes eddig megrendezett verseny: 7

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Göd Pólus Palace
TK-XLVII
Versenypont
2010-02-27

Asztalipont
Budapest
TK-XLVIII
Versenypont
2010-03-20

Asztalipont
Mezőhegyes
TK-XLIX
Versenypont
2010-05-08

Asztalipont
Szeged
TK-L
Versenypont
2010-06-12

Asztalipont
Budapest
TK-LI
Versenypont
2010-08-28

Asztalipont
Szeged
TK-LII
Versenypont
2010-10-16

Asztalipont
Bécs
TK-LIII
Versenypont
2010-12-04

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Sóváry Zoltán(soz) 194560381743524428-7230333147306422-8228216478
2.Horányi Antal Dr.(HOA) 18828328983015530-10828-7938127349024188283
3.Gróf András(gra) 18219530428-40327132203082305824182195
4.Hibbey Alpár(hia) 180268311673237291434154321622-12024180268
5.Zigány Judit(zij) 1793722911322-9832723044341403210124179372
6.Kutas János(kuj) 1757652859284028-4934175283732916724175765
7.Moravek Márta(mom) 17524034762826301062611339424-7324175240
8.Csegezi Tamás(cst) 1715026-10026383034303526-70331132417150
9.Anderluh Peter(anp) 168-14520-256325826-5932223279261124168-145
10.Bálint János(baj) 16727424-181285325-6132176301522813524167274
11.Kotsis András(koa) 16211622-1032846307024-5228103305224162116
12.Frank László(frl) 153-49422-17322-10627-84305730-1622-17224153-494
13.Tatár Ilona(tai) 151-31517-19134423414022-23616-120285024151-315
14.geg(geg) 0038244438244
15.vag(vag) 0034107434107
16.suj(suj) 0038246282432701298340
17.kil(kil) 0032183432183
18.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 003484321142816329916126313
19.Bajai Lajos (bala) 00314038167262934289282820157553
20.tal(tal) 0031-22431-22
21.Kalmár Margit(kam) 003278361423017618-134344120150303
22.taj(taj) 0030117430117
23.Nitsche Roland(nir) 0030104430104
24.gsl(gsl) 00303643036
25.kaj(kaj) 0030-17430-17
26.Tatár Attila(taa) 003615828-10926-961290-47
27.Karsai Krisztina(kak) 003017820-803276321303520220149506
28.Frank Ágnes(Fra) 0024-138299026-29382403120520148368
29.Jónás József(joj) 0024-61321283415224-643321420147369
30.fiz(fiz) 0029-44429-44
31.Boldizsár Rezső(bor) 0022-95342563415824-11716114202
32.Szekrényesy Tamás(szt) 003255361793418820-9720-11120142214
33.Tessényi Rita(ter) 0024-22887321331284218
34.Horváth Ferenc(hof) 00308726-6185626
35.Szalavári Károly(szk) 0024-543244856-10
36.Gecse Tamás(get) 0028-26428-26
37.spj(spj) 0028-29428-29
38.Demmel László(del) 0028-1128-29856-40
39.cci(cci) 0028-47428-47
40.Bajai Lajosné -Ida(baln) 00347726-8624-781284-87
41.kad(kad) 0028-112428-112
42.bod(bod) 0028-170428-170
43.Németh Zoltán(nez) 003818023-12224-111285326-2820139-28
44.Bata Ágnes(bata) 0024-8324-372838341711611089
45.Jóba Huba(joh) 0030573010122-104128254
46.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 00281226-6622-9624-3733612620136-397
47.Jánoska Antal(jaa) 003011424-3485480
48.Rieseneder Christian(ric) 00306224-1785445
49.bek(bek) 0027-10427-10
50.Várkonyi László Dr.(val) 0020-1963623726-6526-716108-31
51.Szamos Gábor(szag) 0026-628-118854-124
52.Bajusz Katalin dr.(bak) 003615428-2020-25726-2722-2620132-176
53.Nagy Barnabás(nab) 00312882624304918-4616105315
54.Schwalm Stefan(scs) 0026-8426-8
55.kiz(kiz) 0026-16426-16
56.Sztanojev Miklós Dr.(sztm) 0033132315914-19326-14516104-147
57.Terdy László(tel) 0019-187325422-8530-116103-219
58.Barta Endre(bae) 00261524-8324-115283616102-147
59.sit(sit) 0020-2463128851-218
60.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 0022-15428-3826-10626-9716102-395
61.reg(reg) 002712301928616-9116101-54
62.bape(bape) 0026-2324-103850-126
63.baa(baa) 0026-6224-112850-174
64.Bakos Tibor(bat) 0029-716-18530-281275-220
65.Aranyosi Zsolt(arz) 0028828-3324-8620-15716100-268
66.Sümeghy László(sul) 00283128-10320-3622-141698-122
67.Sík Péter(sip) 0029113243224-10620-2171697-178
68.Zimmermann Susanne(zis) 00244142441
69.Manninger Gábor(mag) 0024-36424-36
70.Ribiczey Ádám(ria) 00261922-56848-37
71.baz(baz) 0024-93424-93
72.fak(fak) 0024-102424-102
73.alc(alc) 0024-128424-128
74.Miklovicz András(mia) 0022-8826-62848-150
75.Sedlaczek Robert(ser) 00326820-119242526-9118-17420120-291
76.ram(ram) 00261326-11418-1181270-219
77.Stadlmann Rudolf(str) 0023-26423-26
78.Vajda Zsuzsa(vaz) 0014-33826-4824-10426-9925-8220115-671
79.Dömötör Erzsébet(doe) 0022-70422-70
80.alp(alp) 0022-216422-216
81.Kriechmayr Franz(krfrz) 0020-109420-109
82.szi(szi) 0019-95419-95
83.safe(safe) 0020-20418-313838-517
84.Langsteiner Herbert(lah) 0017-76417-76
85.paj(paj) 0016-188416-188