Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B11TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Tarokk Kupák Éves Bajnoksága 2011 - (B11TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B11TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 6
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest - Elektromos pálya étterme
TK-LIV
Versenypont
2011-03-05

Asztalipont
Kecskemét
TK-LV
Versenypont
2011-04-09

Asztalipont
Mezőhegyes
TK-LVI
Versenypont
2011-05-07

Asztalipont
Ásotthalom (Szeged)
TK-LVII
Versenypont
2011-06-18

Asztalipont
Parlament
TK-LVIII
Versenypont
2011-08-27

Asztalipont
Szeged
TK-LIX
Versenypont
2011-10-15

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Gróf András(gra) 19490826-14538274321643836130160309424194908
2.Moravek Márta(mom) 18943928-131-233415026-104341853623224189439
3.Bata Ágnes(bata) 1854743289282527173285321273413124185474
4.Frank Ágnes(fra) 17812328-522873617128-88308928-424178123
5.Hibbey Alpár(hia) 1767343264282782413302301023227524176734
6.Szekrényesy Tamás(szt) 17657732110302226167321003820318-2524176577
7.Horányi Antal Dr.(hoa) 176203282530153416726-12281630-824176203
8.Sóváry Zoltán(soz) 17014234743112025-4324-83328324-924170142
9.Csegezi Tamás(cst) 16824022-1018-23434147301563297328424168240
10.Zigány Judit(zij) 162-12287518-453411330-526-12326-2724162-12
11.tal(tal) 0038266438266
12.birz(birz) 0036250436250
13.Érdy László(erl) 0034154434154
14.Gecse Tamás(get) 0032127432127
15.Jánoska Antal(jaa) 0032119432119
16.safe(safe) 00329643296
17.Terdy László(tel) 00382143414124-1163022316126462
18.Bakó Albertné(baa) 0031-34431-34
19.Ribiczey Ádám(ria) 003415923-10134711291129
20.Bálint János(baj) 00321930403519722-22432662015198
21.Boldizsár Rezső(bor) 00301103412720-10232203417620150331
22.Rozgonyi Gábor(rog) 00309843098
23.fiz(fiz) 00306343063
24.sit(sit) 00306143061
25.Dömötör Pál(dop) 00303243032
26.ram(ram) 00301043010
27.Németh Zoltán(nez) 0030121358818-523480314620148283
28.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 0030523074328524-1261611685
29.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 002414359426-31128577
30.Szentiványi Ervin(sze) 003214626-9027-20128536
31.Kotsis András(koa) 003411520483616422-4516112282
32.Szilbereky Jenő(szj) 00288542885
33.Szalavári Károly(szk) 00287042870
34.Miklovicz András(mia) 00282942829
35.Horváth Ferenc(hof) 00281342813
36.Chiovini András(cha) 0028830-55327022-2916112-6
37.Kalmár Margit(kam) 00305724-6430-91284-16
38.Sztanojev Miklós Dr.(sztm) 00321312899307230-6120-28320140-42
39.kaj(kaj) 0028-149428-149
40.Jónás József(joj) 0018-19305286730863311220139251
41.mai(mai) 00278142781
42.Jóba Huba(joh) 0022-1893292854-97
43.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 0022-38328427-824-928142013343
44.Kutas János(kuj) 0014-11022-40725-87341133618120131-310
45.Anderluh Peter(anp) 00265442654
46.baz(baz) 00263442634
47.suj(suj) 0026-10426-10
48.Homolya István Dr.(hoi) 0026-25426-25
49.spj(spj) 0026-12426-133852-257
50.vae(vae) 00305230-6520-26122-11028920130-375
51.Aranyosi Zsolt(arz) 0030882623272230-1716-16220129-46
52.Bajai Lajosné -Ida(baln) 0024153011724-123016820-10520128183
53.Némethi László(nel) 003413726-2284114-18716102-11
54.Tatár Attila(taa) 0022-1462434285428-7216102-130
55.Várkonyi László Dr.(val) 0026-683215220-12124-15716102-194
56.Barta Endre(bae) 0020-1373217723-17127523
57.vaga(vaga) 00284722-69850-22
58.reg(reg) 0025-84425-84
59.Szamos Gábor(szag) 0024-10118-7928-930-1016100-199
60.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 0022-18628-45850-231
61.Bakos Tibor(bat) 0024-6324-27026-11026-1116100-454
62.Sík Péter(sip) 002826262724-1420-1081698-69
63.Sümeghy László(sul) 0024-28424-28
64.fak(fak) 0024-59424-59
65.Karsai Krisztina(kak) 0024-69424-69
66.Demmel László(del) 0024-97424-97
67.bape(bape) 0020-12728-44848-171
68.Tatár Ilona(tai) 0026-2628-11520-8826-6520-12720120-421
69.Bajusz Katalin dr.(bak) 00286124-11419-14024-361695-229
70.Tessényi Rita(ter) 0018-11424-27828161270-376
71.Frank László(frl) 0018-14418-60828-19262426-9620116-843
72.Nagy Barnabás(nab) 0020-18426-2222-861268-292
73.cci(cci) 0022-23422-23
74.Nagy Zoltán(naz) 0022-100422-100
75.kiz(kiz) 0022-131422-131
76.Vajda Zsuzsa(vaz) 00246418-17818-31228-311688-457
77.Bajai Lajos (bala) 0012-1303111524-8722-25318-8020107-435
78.alk(alk) 0020-380420-380
79.alc(alc) 0018-200418-200
80.alp(alp) 0016-235416-235
81.Vörös Péter(vop) 0016-242416-242
82.bep(bep) 0014-204414-204