Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B13TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Magyar Tarokk Kupák (Magyar,Agonás) 2013 (B13TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B13TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest
TK-LXVI
Versenypont
2013-03-02

Asztalipont
Kecskemét
TK-LXVII
Versenypont
2013-04-13

Asztalipont
Ásotthalom
TK-LXVIII
Versenypont
2013-05-11

Asztalipont
Ásotthalom
TK-LXIX
Versenypont
2013-06-01

Asztalipont
Budapest
TK-LXX
Versenypont
2013-08-31

Asztalipont
Szeged
TK-LXXI
Versenypont
2013-11-23

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Horányi Antal Dr.(hoa) 1366542417341523413732403632520160671
2.Moravek Márta(mom) 135769285126-663526920-16634693838024181537
3.Gróf András(gra) 1337183826128-45353313284284220161673
4.Szekrényesy Tamás(szt) 13255232143223234116321963497312924185613
5.Zigány Judit(zij) 12827430-142603823328-20327520154274
6.Frank Ágnes(fra) 12739228-53342563421731-2812-21224-892416391
7.Tessényi Rita(ter) 12622426133829122-162349128-17124-11024172-48
8.Bata Ágnes(bata) 12357028-1236283301882934286520-22524171333
9.Hibbey Alpár(hia) 120-130347918-6724-1830-6830-185264424162-215
10.Chiovini András(cha) 11945230783017433170263020-15124-17424163127
11.Vágó Endre(vae) 117-2326-11732528-1128-56293920143-140
12.Aranyosi Zsolt(arz) 11630420-86325325-59281843112620136218
13.Döbrönte Gábor(doga) 11618020-188282114028028-12316116180
14.Karig Gábor(kag) 11613032692803011924-1324-14926-5824164-32
15.Tatár Ilona(tai) 116-1826-100309322-613410424-13626-11524162-215
16.Bajai Lajosné -Ida(baln) 116-1513287224926-10128-17026-123303324164-225
17.Bajusz Katalin dr.(bak) 11528924-742813301373321316115289
18.Vágó Gábor(vaga) 1149222-16630-5532154301591611492
19.Vörös Péter(vop) 114-149305130-5226-11128-3722-4320136-192
20.Bálint János(baj) 11323118-2433489282119-753219620131-12
21.Sóváry Zoltán(soz) 10610426626-2724-1652627289820130-61
22.Boldizsár Rezső(bor) 106-9309122-14523-4726-3227-2120128-154
23.Bakos Tibor(bat) 106-2582811424-18228-5520-25526-13516-19924142-712
24.Csegezi Tamás(cst) 104-3124-7926-8122-1263225516104-31
25.Tatár Attila(taa) 103-20330-8726-718-10629-316-15320119-356
26.Bajai Lajos (bala) 103-43226-2418-13428-15626-13823-11414-28324135-849
27.Frank László(frl) 100-31830-4310-34526918-19526-8920110-663
28.Kutas János(kuj) 98-21724-133309716-17928-21698-217
29.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 98-32624-12524-5122-13126424-15420120-457
30.Sík Péter(sip) 97-386336414-37224-5326-251697-386
31.Némethi László(nel) 93-28920-74295518-19926-711693-289
32.Retek György(reg) 0036337436337
33.Molnár Erzsébet(moes) 0036120436120
34.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 003611234150870262
35.Magyar István(mai) 0034105434105
36.Jónás József(joj) 00338532103341091299297
37.Schneider Lulóka(scf) 00327443274
38.Döbrönte Tamás Zoltán(dota) 00326243262
39.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 00321643216
40.Demmel László(del) 00264234302860344
41.Szamos Gábor(szag) 003218224-144341051290143
42.Kiss Zsolt(kiz) 0030137430137
43.Kalmár Margit(kam) 0030106430106
44.Vajda Zsuzsa(vaz) 0028273033260129090
45.Jóba Huba(joh) 003054302486078
46.Kámán Gergő(kage) 00304743047
47.Karsai Krisztina(kak) 00304643046
48.Tasi János(taj) 003024302
49.Homolya István Dr.(hoi) 0030-33430-33
50.Jánoska Antal(jaa) 00311213618722-1381289170
51.Bölcsföldi István(boli) 0031129286328241287216
52.Németh Zoltán(nez) 00324725-7830-41287-35
53.Nagy Barnabás(nab) 003610118-46322001286255
54.Héjj Andreas Prof. Dr. (hean) 0028-3428-3
55.Kassai József(kaj) 00309526-199856-104
56.Barta Endre(bae) 0025-72308685514
57.Szilárd András Dr.(szia) 0024-101301032855128257
58.Kotsis András(koa) 00285026-862871282-29
59.Sümeghy László(sul) 0027-3427-3
60.Dömötör Pál(dop) 0027-29427-29
61.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 0026-222-17831-151279-195
62.Sarlós Ferenc(safe) 00269042690
63.Gecse Tamás(get) 0026-29426-29
64.Sztanojev Miklós Dr.(sztm) 0028-54313718-1001277-117
65.Döbrönte József dr.(dojo) 00304421-585139
66.Miklovicz András(mia) 0023-136251398483
67.Rozgonyi Gábor(rog) 0024-92424-92
68.Horváth Ferenc(hof) 0024-136424-136
69.Anderluh Peter(anp) 0026-12222-10324-1241272-349
70.Ribiczey Ádám(ria) 0023-42423-42
71.Balla Zoltán(baz) 0022-93422-93
72.Schneider Tamás Dr(sct) 0020-42420-42
73.Tasi László Dr.(tal) 0020-56420-56
74.Szentiványi Ervin(sze) 0016-22616-271832-497