Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B14TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Magyar Tarokk Kupák (Magyar,Agonás) 2014 (B14TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B14TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest
TK-LXXII
Versenypont
2014-03-08

Asztalipont
Mezőhegyes
TK-LXXIII
Versenypont
2014-05-17

Asztalipont
Ásotthalom
TK-LXXIV
Versenypont
2014-06-07

Asztalipont
Budapest
TK-LXXV
Versenypont
2014-08-30

Asztalipont
Kecskemét
TK-LXXVI
Versenypont
2014-10-11

Asztalipont
Pécs
TK-LXXVII
Versenypont
2014-11-29

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Hibbey Alpár(hia) 13837330313257341404095328120168404
2.Vörös Péter(vop) 13044830116321203410529-343410726-3924185375
3.Csegezi Tamás(cst) 130253254632-434017226-163214020155299
4.Döbrönte Tamás Zoltán(dota) 1273133615932812810316316127313
5.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 12638732893423828-773213716126387
6.Bölcsföldi István(boli) 12449428923426924-13930104322920148355
7.Boldizsár Rezső(bor) 122223348226-64253126-2828683410124173190
8.Bálint János(baj) 1226026-5922-12134178304928-16130-624170-120
9.Moravek Márta(mom) 12113728-7730-6328-133366307928552417747
10.Chiovini András(cha) 12013218-10326-918-6428133412832024156-35
11.Frank Ágnes(fra) 119368286524-3320113342402951281224163448
12.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 1184203521634184264522-11123-2520140309
13.Zigány Judit(zij) 11619227-1029-318-22332157284820134-31
14.Sóváry Zoltán(soz) 116179324128-4024-63218416116179
15.Héjj Andreas Prof. Dr. (hean) 1131992813924-933061319216113199
16.Jónás József(joj) 113157322233410520-13427-3716113157
17.Döbrönte Gábor(doga) 113-893310720-205328928-8016113-89
18.Tessényi Rita(ter) 11010824-8128-4432193264016110108
19.Bajusz Katalin dr.(bak) 10962304223922-149341601610962
20.Horányi Antal Dr.(hoa) 108-11020-1124-3428-2326-3130-2220128-121
21.Bánki Vilmos(bav) 106428-1324-66258629-3161064
22.Döbrönte József dr.(dojo) 100-9116-138291623522-141262920116-229
23.Némethi László(nel) 100-15624-926-6016-34824-10925-2425-6324140-613
24.Tatár Attila(taa) 100-23012-1743821226-7024-19816100-230
25.Bakos Tibor(bat) 99-40319-31528-3722-12628-3221-20820118-718
26.Bata Ágnes(bata) 90-23820-9620-9922-10028571690-238
27.Vörös László dr.(vol) 0040327440327
28.Barta Endre(bae) 0040194440194
29.Karsai Krisztina(kak) 00341143411
30.Szamos Gábor(szag) 00322734239866266
31.Böröndy Jenő(boje) 00318343183
32.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 00304322586229
33.Gróf András(gra) 00287632119301181290313
34.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 0026-2734190860163
35.vaga(vaga) 00302643026
36.Szekrényesy Tamás(szt) 00325328-4186012
37.Tatár Ilona(tai) 00305730792981289144
38.Németh Zoltán(nez) 0034127307724-109128895
39.Jóba Huba(joh) 0030113287858120
40.Demmel László(del) 00308728-5385834
41.Szilárd András Dr.(szia) 0030-242811858-13
42.Jánoska Antal(jaa) 0022-43217430151284185
43.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 00307126-85856-14
44.Ribiczey Ádám(ria) 00281820-10034148128266
45.Bajai Lajos (bala) 0030-11301522-911282-87
46.Homolya István Dr.(hoi) 0027-8326-70853-153
47.Kalmár Margit(kam) 00264942649
48.Sztanojev Miklós Dr.(sztm) 0024-62307524-391278-26
49.Vajda Zsuzsa(vaz) 0026-31304122-721278-62
50.Bihari Katalin Dr.(bik) 0026-80426-80
51.Aranyosi Zsolt(arz) 0020-265281030701278-185
52.Kövesi-Nagy Dániel(kond) 0025-20425-20
53.Rápolti István(rai) 0025-82425-82
54.Nagy Barnabás(nab) 0018-7031748494
55.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 0024-80424-80
56.Bajai Lajosné -Ida(baln) 00264726-4320-1371272-133
57.Steinhardt László(stl) 0024-188424-188
58.moes(moes) 0024-11424-98848-212
59.Kotsis András(koa) 0026-4018-20126-1981270-439
60.Frank László(frl) 00307316-161846-88
61.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 0022-42422-42
62.Böröndy Gábor(borg) 0021-141421-141
63.Csiszár András(csia) 0021-184421-184
64.Szentiványi Ervin(sze) 0022-6320-303842-366
65.spj(spj) 0020-104420-104
66.Hatvani Zsolt Dr.(haz) 0020-150420-150
67.Dúl János(duj) 0020-213420-213
68.Sík Péter(sip) 0018-13020-10422-721260-306
69.Sümeghy László(sul) 0014-248414-248