Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: I15TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Illusztrált Tarokk Kupák (Magyar, Várkonyi) (I15TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

I15TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Szeged
ITK-LXXVIII
Versenypont
2015-02-14

Asztalipont
Kecskemét
ITK-LXXIX
Versenypont
2015-04-11

Asztalipont
Keszthely
ITK-LXXX
Versenypont
2015-06-06

Asztalipont
Budapest, Parlament
ITK-LXXXI
Versenypont
2015-08-29

Asztalipont
Pécs
ITK-LXXXII
Versenypont
2015-10-10

Asztalipont
Pápa
ITK-LXXXIII
Versenypont
2015-11-29

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Boldizsár Rezső(bor) 14095426-10040328342203621530191282724194881
2.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 140444303026-223817934843815120166422
3.Bajusz Katalin dr.(bak) 1385682634341913411332693819520164602
4.Jóba Huba(joh) 135518383263417226131172714932324188668
5.Bálint János(baj) 132322304536172389024-95281520156227
6.Döbrönte József dr.(dojo) 12859624-25321353219230623420720152571
7.Frank Ágnes(fra) 1279530-6126-583224358726-1130452417926
8.Kalmár Margit(kam) 12416232-534403013928-1216124162
9.Zigány Judit(zij) 12228532123326224-1023420220-14921-13824163-2
10.Sóváry Zoltán(soz) 120409265228-25341683221416120409
11.Sabján Dénes Dr.(sad) 12036526-92648341623057309820146356
12.Moravek Márta(mom) 1201553213230928-7824-7730922014478
13.Gróf András(gra) 1162542819262814-15430313217620130100
14.Hibbey Alpár(hia) 116101325125-97325226-1226-113261024167-109
15.Karig Gábor(kag) 115116284328-5424-153514222-542013762
16.Tessényi Rita(ter) 115-181300343325-14126-7318-7220133-253
17.Bata Ágnes(bata) 1142363212922-333072306820-1422013494
18.Vörös Péter(vop) 11417119-57287830-363059267020133114
19.Chiovini András(cha) 11413128-9530155283223-74283922-5824159-1
20.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 114762815228-6222-8330-1728320136-7
21.Bölcsföldi István(boli) 114128-552811828-5830-426-3520140-34
22.Döbrönte Gábor(doga) 114-3928-148286626-1130107261928-6424166-31
23.Steinhardt László(stl) 114-8926-88305028-3230-1924-10120138-190
24.Szentiványi Ervin(sze) 110-239324824-7626-6526-6826-15420-7624154-391
25.Némethi László(nel) 1085324-2522-4022-1803017828-5426-4624152-167
26.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 10610926103052289222-4516106109
27.Vágó Gábor(vaga) 106-873467302224-2518-15116106-87
28.Vörös László dr.(vol) 106-189322620-16622-11728-2624-7220126-355
29.Nagy Barnabás(nab) 105-13628-823-11722-75326416105-136
30.Csiszár András(csia) 105-207302122-10925-10828-1116105-207
31.Csegezi Tamás(cst) 104-10126-16261724-3528-6716104-101
32.Héjj Andreas Prof. Dr. (hean) 100-24822-922-926-15122-4628-624-8224144-303
33.Sárvári Sándor dr(sas) 98-2263230306116-24120-761698-226
34.Bakos Tibor(bat) 93-31620-17928322-1323-1271693-316
35.Horányi Antal Dr.(hoa) 92-447281824-18225-5715-2261692-447
36.Sümeghy László(sul) 0036122436122
37.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 003420732167866374
38.Szamos Gábor(szag) 003220527-55402191299369
39.Bánki Vilmos(bav) 0036157329030241298271
40.Barta Endre(bae) 00328032271864351
41.Rápolti István(rai) 0028-2632115361541296243
42.Pap Csaba(pac) 0032190432190
43.Balatoni László(bal) 003419230-6864186
44.Gecse Tamás(get) 0026-513812686475
45.Érdy László(erl) 00324943249
46.Somogyi Zoltán(sozo) 00323432-278647
47.Gergály Gyula(ggy) 00301603411028-41292266
48.Varga József(vaj) 003013630196860332
49.Albrecht Károly(alk) 0030134430134
50.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 0030121430121
51.Vajda Zsuzsa(vaz) 0028632112860118
52.Jánoska Antal(jaa) 0036224345920-206129077
53.Szekrényesy Tamás(szt) 0026-12234111860-11
54.Jónás József(joj) 0032-4330-1528-11290-59
55.Sarlós Péter dr.(sap) 003315226-41859111
56.Tölgyesi Zoltán(tolz) 0029-21429-21
57.Demmel László(del) 0024-233420926391284225
58.Karsai Krisztina(kak) 003217724-53856124
59.Bach György(bagy) 00288542885
60.Ribiczey Ádám(ria) 00284342843
61.Merza Lajos(mel) 00282842828
62.Bakonyi Zoltán(bzo) 0028-24428-24
63.Tóth Péter Csaba(tope) 0028-35428-35
64.Tatár Attila(taa) 0026-8528-1830551284-48
65.Jánossy András Dr.(jana) 0028-116428-116
66.Frank László(frl) 00325824-12928-1061284-177
67.Sztanojev Miklós Dr.(sztm) 00329122-131854-40
68.Szilárd András Dr.(szia) 0026-11528-86854-201
69.Aranyosi Zsolt(arz) 0022-127349224-1451280-180
70.Reguláné Tildy Katalin(tik) 00262442624
71.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 00289624-105852-9
72.Dúl János(duj) 0026-64426-64
73.Gilicze László(gil) 0026-69426-69
74.Schneider Tamás Dr(sct) 0026-6926-18852-87
75.Böröndy Jenő(boje) 0026-108426-108
76.Tóth Zoltán(toz) 0026-128426-128
77.Bajai Lajos (bala) 0022-125304726-991278-177
78.Böröndy Gábor(borg) 0032-2718-160850-187
79.Gaál Tibor(gat) 0023-6716-25934871273-239
80.Rozgonyi Gábor(rog) 0024-87424-87
81.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 003066261716-2101272-127
82.Szabó Tamás(szat) 0024-134424-134
83.Schneider Lulóka(scf) 0018-17130-8848-179
84.Tatár Ilona(tai) 0016-15022-161321771270-134
85.Kotsis András(koa) 002610118-156844-55
86.Bajai Lajosné -Ida(baln) 0018-17220-8028451266-207
87.Molnár Erzsébet(moes) 0022-7622-176844-252
88.Bihari Katalin Dr.(bik) 0016-14726-95842-242
89.Sík Péter(sip) 0014-27120-10928281262-352
90.Oláh Tamás(olt) 0020-64420-64
91.Németh Zoltán(nez) 0020-73420-73
92.Virágh János(vij) 0020-145420-145
93.Vassányi István Dr.(vais) 0020-208420-208
94.Hatvani Zsolt Dr.(haz) 0024-15414-363838-517
95.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 0018-71418-71
96.Sarkadi Péter(sape) 0018-109418-109
97.Kákonyi Róbert Dr.(karo) 0016-145416-145
98.Nagy Ernő(nae) 0012-249412-249