Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: I16TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Illusztrált Tarokk Kupák 2016 (I16TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

I16TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 7

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Kecskemét
ITK-LXXXIV
Versenypont
2016-02-20

Asztalipont
Ásotthalom
ITK-LXXXV
Versenypont
2016-04-23

Asztalipont
Keszthely
ITK-LXXXVI
Versenypont
2016-06-04

Asztalipont
Balatonlelle
ITK-LXXXVII
Versenypont
2016-07-23

Asztalipont
Leányfalu
ITK-LXXXVIII
Versenypont
2016-08-27

Asztalipont
Budapest, Kőleves étterem
ITK-LXXXIX
Versenypont
2016-10-08

Asztalipont
Pápa
ITK-XC
Versenypont
2016-11-27

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Döbrönte József dr.(dojo) 13758126-4830-1622333111624-95382093827228209471
2.Vörös László dr.(vol) 1375383818433613417022-123321233211026-528217520
3.Frank Ágnes(fra) 1345382663615128323098341083418122-4328210533
4.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 13445426-693623026-5224-97381663411024184288
5.Vörös Péter(vop) 1335273220334107361783139284026-13424187433
6.Döbrönte Gábor(doga) 1324663247305830753622928-3730-293411528220458
7.Sóváry Zoltán(soz) 132403284534203361153049323620160448
8.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 128373302428393410726-6341963046294028211446
9.Gróf András(gra) 12731732119324412-25033100305428-402416727
10.Moravek Márta(mom) 12657132117261226-94321643324718-124294328196365
11.Bálint János(baj) 12627526-416-1283410227-383424128-630-6228195105
12.Boldizsár Rezső(bor) 12560622-6136227309428363124920147545
13.Bölcsföldi István(boli) 12444530503212820-86271224-9728-233429028195274
14.Sárvári Sándor dr(sas) 124204326930137327330-7522-5626-4124172107
15.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 12241230773020624-7930-13213024-7424170259
16.Horányi Antal Dr.(hoa) 1223373211328-73099284228-3024-148328328202152
17.Aranyosi Zsolt(arz) 1221813063323630713011282226-4224176161
18.Szamos Gábor(szag) 12028836813216922-49308716120288
19.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 120188283028-7920-68301113412620140120
20.Bakos Tibor(bat) 12018026-48326030112325614-18520134-5
21.Hibbey Alpár(hia) 11917028-573217316-18914-17627-4929-513010528176-244
22.Bajusz Katalin dr.(bak) 11829016-753088301452848261926-6030928186174
23.Sík Péter(sip) 11880304126-203414328-8426-442014436
24.Zigány Judit(zij) 11510120-1763412626-1316-11727-924-328-328175-195
25.Sabján Dénes dr.(sad) 1157232-9422-526-8427-353017712-148262428175-165
26.Rápolti István(rai) 115-3343226-60272222-13922-9728324159-239
27.Jónás József(joj) 115-6612-13232402836331922-16120127-198
28.Tóth Péter Csaba(tope) 1148424-94327722-1282630327120136-44
29.Csiszár András(csia) 114-932-253414018-183305916114-9
30.Jóba Huba(joh) 113157305220-863111122-5330472013371
31.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 11212522-663818624-7522-99265424-4024156-40
32.Tessényi Rita(ter) 112-10128-6424-7424-1303616720-15020132-251
33.Kalmár Margit(kam) 11119325-1126624-33620116111193
34.Nagy Barnabás(nab) 110-2430228724-62282916110-24
35.Bata Ágnes(bata) 1081803833618-8926-3626-3116108180
36.Héjj Andreas Prof. Dr. (hean) 108-524-926-42328920-10226-4320128-107
37.Bánki Vilmos(bav) 106-24826-7519-9028-1820-9624-5328-10224145-434
38.Tatár Ilona(tai) 105-22628-6021-87301526-9420-6420125-290
39.Tatár Attila(taa) 101-30826-5026-4124-13825-7916101-308
40.Csegezi Tamás(cst) 99-3284826-343112614-1431699-3
41.Chiovini András(cha) 98-4123411118-34822-2824-1471698-412
42.gev(gev) 94-25428-9412-18624-6930951694-254
43.Pap Csaba(pac) 88-41722-1924-9118-18124-12616-5514-10216-18328134-757
44.Steinhardt László(stl) 84-56123-17225-1414-29722-781684-561
45.Nagy Attila(naa) 003611734773413712104331
46.Kotsis András(koa) 003521728-75363381299480
47.Sztanojev Miklós Dr.(sztm) 0032108432108
48.Gróf Dániel(grd) 003518628-6301471293327
49.Demmel László(del) 00283928-34361491292154
50.Gecse Tamás(get) 0030161430161
51.Schneider Lulóka(scf) 0030121430121
52.Bakonyi Zoltán(bzo) 00301643016
53.mel(mel) 00301143011
54.Gergály Gyula(ggy) 002857302085877
55.Sümeghy László(sul) 0029-13429-13
56.Vajda Zsuzsa(vaz) 00283729-7530-181287-56
57.Rozgonyi Gábor(rog) 00286642866
58.Bajai Lajosné -Ida(baln) 00321824-142856-124
59.Némethi László(nel) 0024-16228-3932191284-182
60.Virágh János(vij) 0028-6422-6432721282-56
61.Németh Zoltán(nez) 0026-18283854-15
62.Ribiczey Ádám(ria) 0026163426163
63.Gaál Tibor(gat) 0022-873219324201278126
64.Schneider Tamás Dr(sct) 002694269
65.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 0026-3426-3
66.Farkas István Dr.(fai) 0026-15426-15
67.Kákonyi Róbert Dr.(karo) 0026-39426-39
68.Fábián László(fal) 0026-44426-44
69.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 00307924-2024-1701278-111
70.Gróf Benedek(grb) 0025-1527-112852-127
71.Sarlós Péter dr.(sap) 0016-228321930-101278-219
72.Frank László(frl) 0026-24526-95852-340
73.Somogyi Zoltán(sozo) 0022-328305024211276-257
74.tik(tik) 00304120-93850-52
75.Karsai Krisztina(kak) 0028-3121-129849-160
76.Jánoska Antal(jaa) 0024-4424-4
77.Kézdy Árpád dr.(kea) 0024-27424-27
78.Varga József(vaj) 0022-16224-524-101270-177
79.Nagy Kartal(nak) 0022-81422-81
80.Bihari Katalin Dr.(bik) 0022-152422-152
81.Szentiványi Ervin(sze) 0018-20826-65844-273
82.Balatoni László(bal) 0024-6418-128842-192
83.Bajai Lajos (bala) 0026-5416-160842-214
84.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 0020-96420-96
85.Böröndy Jenő(boje) 0020-105420-105
86.vaga(vaga) 0020-139420-139
87.moes(moes) 0023-4914-256837-305
88.Petkovics Tamás(pet) 0018-43418-43
89.Böröndy Gábor(borg) 0018-120418-120
90.Szilárd András Dr.(szia) 0018-132418-132
91.Barta Endre(bae) 0016-207416-207