Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: I17TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Illusztrált Tarokk Kupák 2017 (I17TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

I17TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest
ITK-XCI
Versenypont
2017-02-18

Asztalipont
Kecskemét
ITK-XCII
Versenypont
2017-03-18

Asztalipont
Ásotthalom
ITK-XCIII
Versenypont
2017-04-22

Asztalipont
Keszthely
ITK-XCIV
Versenypont
2017-05-20

Asztalipont
Siófok
ITK-XCV
Versenypont
2017-06-24

Asztalipont
Balatonlelle
ITK-XCVI
Versenypont
2017-07-22

Asztalipont
Budapest
ITK-XCVII
Versenypont
2017-08-26

Asztalipont
Sárvár, Vadkert Hotel
ITK-XCVIII
Versenypont
2017-09-16

Asztalipont
Pápa
ITK-XCIX
Versenypont
2017-12-03

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Bálint János(baj) 13697217-81383303837022-9422-16424-653633728197633
2.Bölcsföldi István(boli) 13663530913610332943417534263309524-9128220730
3.Döbrönte József dr.(dojo) 13657825-34288024-793454321513724933124328232245627
4.Vörös László dr.(vol) 13471016-20230-12321493426230-603619232107289832238534
5.Chiovini András(cha) 13336026-73492306330-2520-8232-1524-1203722024-833625743
6.Döbrönte Gábor(doga) 13237730463011224-45306936132346426432855326936270545
7.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 130522291053114036181285316-192349624174383
8.Vörös Péter(vop) 1294263383323926-3028133015324-973415130-1432237298
9.Héjj Andreas Prof. Dr. (hean) 12911530-326-4728432-8285228143254357232239138
10.Hibbey Alpár(hia) 12637416-2273265347818-59301283010320-87281801
11.Sabján Dénes dr.(sad) 1262052715512-3293024266820-1353423530-8225-60322836236-96
12.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 1261472741341023613116-35428-11126-1222-82282532217-260
13.Moravek Márta(mom) 12424228-4030323414525-15123-613210525-4124-4532221-56
14.Csiszár András(csia) 1245824-9526-1753611330-163213618-14624166-183
15.Rápolti István(rai) 123633414220-6925-10824-1728-1613619021-9922-10232210-224
16.Boldizsár Rezső(bor) 1223723628924-54287426104302528-1624172422
17.Némethi László(nel) 1222263619222-80323228-272623262922-168281921
18.Jóba Huba(joh) 1211613063416526231-1216121161
19.Pap Csaba(pac) 12115635119305628-124-6220-14028-1828-49265932219-36
20.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 1202243134309728-1818-702821303226-7029613222087
21.Horányi Antal Dr.(hoa) 118289302912-27625-8936252263426-2624155-76
22.Szamos Gábor(szag) 11815724-6226203212630422-703072416425
23.Virágh János(vij) 1185022-3326-11026-12626-87341223212524166-109
24.Frank Ágnes(fra) 1161793210924-513025284626-120140128
25.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 11613524-3826-2322-1183484321122013817
26.Bajusz Katalin dr.(bak) 11422122-8126-203221920-173341032013448
27.Csegezi Tamás(cst) 11462329820-13730126-3526-220134-75
28.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 1145234111262826-26241128-6116-20314-18228168-322
29.Sóváry Zoltán(soz) 1121422820287926-6304926-1920138123
30.Sarlós Péter dr.(sap) 11279349528-4126172481611279
31.Tóth Péter Csaba(tope) 11262326724-2830222611611262
32.Sárvári Sándor dr(sas) 1124626-34281920-9828-5524-713011624156-123
33.Zigány Judit(zij) 112-620-1923412922-16724-973210222-14024154-365
34.Bakonyi Zoltán(bzo) 110-314-149321073216322316110-3
35.Balatoni László(bal) 110-7528-922-2622683418816110-75
36.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 10812036240246426-3222-15216108120
37.Steinhardt László(stl) 108-113281222-14030-5026-4518-26024-3024148-513
38.Aranyosi Zsolt(arz) 108-28628-13226-4926-4128-6416108-286
39.Bata Ágnes(bata) 102100323512-1953429224-3216102100
40.Bánki Vilmos(bav) 102-19830-2024-10422-5122-19220-13726-2324144-527
41.Tatár Attila(taa) 96-31026-7820-10826024-1241696-310
42.Vladár Ferenc(vlaf) 94-34116-140301418-19230-231694-341
43.gev(gev) 90-324282026-2924-11612-1991690-324
44.olt(olt) 00358643586
45.Gerner János(gerj) 0034167434167
46.Nagy Attila(naa) 0034144434144
47.baz(baz) 0034143434143
48.Nagy Kartal(nak) 0034124434124
49.Gróf Dániel(grd) 00349743497
50.Linczné-Szurovecz Elza(lie) 0031-363411086574
51.bod(bod) 0032232432232
52.Kákonyi Róbert Dr.(karo) 0032170432170
53.Karsai Krisztina(kak) 00323143231
54.Gróf András(gra) 0026-536169862164
55.boe(boe) 00316543165
56.Szilárd András Dr.(szia) 003164316
57.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 0030159430159
58.fak(fak) 00309543095
59.Jónás József(joj) 0030-14326228-5129043
60.Böröndy Jenő(boje) 00303443034
61.Hernádi László Dr.(hel) 0030-18430-18
62.Varga József(vaj) 00281162966301001287282
63.Schneider Tamás Dr(sct) 002810530114858219
64.Kalmár Margit(kam) 0029-52429-52
65.kiz(kiz) 00285042850
66.Jánoska Antal(jaa) 0026-15630143856-13
67.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 0024-141321142861284-21
68.Nagy Barnabás(nab) 0028-43324424-411284-40
69.Bakos Tibor(bat) 0026-34303428-741284-74
70.Tessényi Rita(ter) 0030-6526-33856-98
71.Barta Endre(bae) 003014925-20855129
72.Gecse Tamás(get) 0026-40286028-461282-26
73.Demmel László(del) 0029828-6722-481279-107
74.Tatár Ilona(tai) 0024-193012324-64127840
75.Németh Zoltán(nez) 0026-7426-7
76.Érdy László(erl) 0026-46426-46
77.Ribiczey Ádám(ria) 0026-52426-52
78.Gaál Tibor(gat) 0026-772620852-57
79.Frank László(frl) 0016-1653478850-87
80.moes(moes) 0026-9424-239850-333
81.Bach György(bagy) 00247442474
82.Farkas István Dr.(fai) 0024-4424-4
83.Vajda Zsuzsa(vaz) 0024-9720-6028321272-125
84.Somogyi Zoltán(sozo) 0028-820-149848-157
85.Sík Péter(sip) 0020-21118-181341661272-226
86.vaga(vaga) 0028-3724-3416-1601268-231
87.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 00337612-237845-161
88.Kotsis András(koa) 0025-73223620-731267-110
89.Böröndy Gábor(borg) 00305814-129844-71
90.Kézdy Árpád dr.(kea) 0022-920-91842-100
91.mel(mel) 0020-75420-75
92.Fábián László(fal) 0020-79420-79
93.Treit Sándor(trs) 0020-98420-98
94.Csiszár János(csj) 0020-136420-136
95.apg(apg) 0018-14422-278840-422
96.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 0018-11320-151838-264
97.Simon Ernő(sie) 0018-151418-151
98.Nagy Vendel(nav) 0014-188414-188