Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P15TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák (Jókai) (P15TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P15TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Szilvásvárad
PTK-XXXVIII
Versenypont
2015-03-28

Asztalipont
Pannonhalma
PTK-XXXIX
Versenypont
2015-04-18

Asztalipont
Nagymaros
PTK-XL
Versenypont
2015-05-16

Asztalipont
Eger
PTK-XLI
Versenypont
2015-06-13

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-XLII
Versenypont
2015-08-01

Asztalipont
Budapest
PTK-XLIII
Versenypont
2015-08-29

Asztalipont
Tihany
PTK-XLIV
Versenypont
2015-09-26

Asztalipont
Keszthely
PTK-XLV
Versenypont
2015-10-17

Asztalipont
Pápa
PTK-XLVI
Versenypont
2015-11-28

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Nagy Attila(naa) 17862228-55381383019326134752429381673618132260615
2.Horányi Antal Dr.(hoa) 17846230-422-10020-1352572323638106401283819627-436272295
3.Petkovics Tamás(pet) 174578321163614722-393078367128-54016628224534
4.Virágh János(vij) 171408302530024-96401603511926-1936104282726-3336275287
5.Pap Csaba(pac) 170508361323061282638167303224-493611628222485
6.Gergály Gyula(ggy) 1684163616019-1763229327728-19348022-114347032237107
7.Gál Sándor(gas) 16655122-12430593820336153302229623294304225-7736272434
8.Gajdácsik András(gan) 166373369226-45348020-9330353285348126-832238227
9.Csathó Emil(cse) 165345381723280324024-1093028315226-1332124-4136269210
10.Angyalosi Dániel(and) 16451828103616928-7127-3826-5630-10341003624932245353
11.Vörös László dr.(vol) 16245124-38261128-8307520-7834903613726-1043415736258242
12.Sóváry Zoltán(soz) 162357349920-9923-2632111377729282872304232233304
13.Manninger Gábor(mag) 1604743816826-282818626-126-63282432203265303536266406
14.Merényi Jakab(mja) 16024028-2432-1330-8327434115295828-19327232245255
15.Steinhardt László(stl) 15841022-59341673611436133305520158410
16.Sabján Dénes dr.(sad) 15829721-13924203414832-28306828-693462284732231109
17.Török András Levente(toan) 158219262926-173144369518-9528-20329531532228136
18.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 1573073073267261022-107322530733145329732235217
19.Hetényi Gábor dr.(heg) 15726624-10434100302325-3320-10834107346921-17432222-120
20.Gombos Zoltán(goz) 15718328-323494338218-12222-182719346928-303222462
21.Tóth Zoltán(toz) 15518720-7430218-1513813122-4124-183047332532215-79
22.Kézdy Árpád dr.(kea) 15517221-913411925-9927-29346226-2424-8620-83344436245-187
23.Rajnai Csaba dr.(rac) 155183813930-4331-46304422-14026-7624177-122
24.Fullér István Dr.(full) 15429328-428-326-82834327934130280325020-16436256114
25.Antal Magdi(anm) 15428220-84282732263280284524322844348732226257
26.Döbrönte Gábor(doga) 15416626-87324526-5328-5325628534652820626
27.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 1533673050321026228-353015030583199301332237347
28.Poór Tamás Dr.(poo) 1522343410028-1430263255286720152234
29.Miklós Imre Dr. (mii) 152152286527430832-1628-433592815293632235167
30.Csiszár András(csia) 151324326724-8524-143016626-6029922-94349726-153624771
31.Borsos Tamás Dr.(bot) 151283262625-12308224-583512826-67329228-4532226146
32.Döbrönte József dr.(dojo) 150294321063617926-1724-3630-15264125-3724-8132223140
33.Bánki Vilmos(bav) 15019224-5344822-7226-1326-10028-11282130873047362482
34.Molnár Éva(moe) 150753014281431473615224-6725-15218-10622-9732214-195
35.Balatoni László(bal) 14973327924-141312830832992014973
36.Somorjai József(soj) 1482493090308130253225262820148249
37.Farkas András(faa) 148185306327-53288728-30349328-2824175132
38.Bölcsföldi István(boli) 14897328425-421-7028-6420-170307426-61326432214-147
39.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 1489526-553011026-8620-4424-1343456327028192-83
40.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 146137347724-7224-5822-483269302324-7220-110262636236-165
41.Grill József(grj) 14611727-25303028-3304628-330472642819996
42.Hatházy Csilla(hacs) 146-42822810303516-13930-2528-2130-2628190-164
43.Encsi Csaba(enc) 14424534144285526-4326024-1020144245
44.Fegyveres László(fel) 1442273210330582832308724-5320144227
45.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 14419922-95301282851327822-12932372416670
46.Radó András(raa) 1443030-828-3339824-7129142014430
47.Bálint János(baj) 144-624-573210822-8322-9328-6361724-6828188-182
48.Dongó Zoltán(doz) 144-4621-7827-6531-4730213512318-14024162-186
49.Héjj Szabolcs(hes) 1434620-12224-10331122417271526-526-44323727-1336237-206
50.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 142133312126-827-133214326-1024-13121-14626-1932213-163
51.Bodor Ildikó(boi) 14210036139283526-1526-4226-1722-10624164-6
52.hom(hom) 142-8334762834281125-7727-12722-13724164-220
53.Rápolti István(rai) 141-726-824-1063618228-7119-8024-9427-1628184-193
54.Sárvári Sándor dr(sas) 141-7122-5022-3328-8230-2530-24319324163-121
55.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 140-6624-733463345224-3024-7820140-66
56.Vígvári József(vijo) 139100329522-4525-44261728628262416155
57.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 139312640325224-98314022-2826-3241613
58.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 1383026-720-22424-523088348522-10724-8724-8432204-388
59.Kunszeri Miklós(kum) 1378022-4936133323916-9631532013780
60.Tóth István(toi) 1367224-493291306122-4428132013672
61.gev(gev) 136-4828-8328524-8924-58282220136-48
62.Bakos Tibor(bat) 135-1726-9629903210422-125261020135-17
63.Hidasi Károly(hik) 135-5816-18228-3426-36265282827-2124151-240
64.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 135-953114282125-20303121-14120135-95
65.Silhavy Mihály dr.(simi) 134-141283222-18924-18325228-1820134-141
66.Manninger Mátyás(mama) 133-13226-43304220-20325-4028924-10024153-335
67.Gerner János(gerj) 131-71321026522-6320-11527-424-1924151-186
68.Sarlós Péter dr.(sap) 131-7622-10125-63078323422-8120-8324151-159
69.Bakonyi Zoltán(bzo) 130-3326-69329118-7418-10126-20283924148-134
70.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 130-18130-422-8518-13824-5322-6922-6832222-5832192-473
71.Major György(mgy) 126-19022-5922-8618-13124-728-61302324144-321
72.Fejes Miklós(fem) 124-19330-43221920-11122-73301516-13224140-325
73.Tassi György dr.(tagy) 121-25116-9622-9921-8926-53368620121-251
74.Piszker Éva(pie) 119-428292420-13428-6016-18626-7220119-428
75.Kalmár Attila(kaa) 118-35526-6324-3924024-6520-18820118-355
76.bois(bois) 00369743697
77.barl(barl) 00368543685
78.Csegezi Tamás(cst) 00363243632
79.hea(hea) 00341383693870231
80.Némethi László(nel) 0034166434166
81.Markó Béla(mab) 0034109434109
82.gti(gti) 00347043470
83.Takács László Dr.(takl) 0026-404016730373811616134280
84.boe(boe) 0034863458324512100189
85.Gyurkó Gábor(gyg) 0036159282864161
86.nea(nea) 0032136432136
87.Hatfaludy Bálint(hab) 00327143271
88.csi(csi) 00326043260
89.Moravek Márta(mom) 00325943259
90.zej(zej) 0032-39432-39
91.Gál Gábor(gag) 00323326129431293107
92.Tatár Attila(taa) 003438284286280
93.Böröndy Jenő(boje) 00317343173
94.tola(tola) 00314343143
95.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 0030-928-2332832-3216122-56
96.Lukáts András Dr.(lua) 0024-8930-834139327716120119
97.tog(tog) 00309043090
98.gyl(gyl) 00308443084
99.koi(koi) 00305443054
100.Kiss Géza Dr(kig) 0030-19430-19
101.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 0040113251528-2726-701611931
102.Sarkadi Péter(sape) 00301282947859175
103.schg(schg) 0027-4632159859113
104.Schneider Tamás Dr(sct) 002834315385987
105.Radó Orsolya(rao) 0030-230-40242834851611871
106.Schneider Lulóka(scf) 003051283085881
107.Lehel István dr.(lei) 0028-7130130428-1616116-82
108.Aranyosi Zsolt(arz) 003216922-3232451286182
109.Pocsai Gábor(pog) 00306728-2828-17128622
110.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 00304326724-941286-23
111.gyaf(gyaf) 00324725-1585732
112.aki(aki) 00301229-28283126101611325
113.Karacs Csaba(kac) 00289742897
114.moj(moj) 0025-3729613065128489
115.sma(sma) 0026-12306785655
116.Demmel László(del) 00284042840
117.Molnár István Dr(mis) 0026-202873053128440
118.maa(maa) 00281542815
119.Emecz Emil (eme) 00302126-1185610
120.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 002804280
121.Tóth Árpád(toa) 0028-5428-5
122.hai(hai) 0028-11428-11
123.benk(benk) 0028-37428-37
124.hutk(hutk) 0028-117428-117
125.Gál Csaba(gacs) 0030-2281030223-9616111-86
126.sat(sat) 0028-23213823-38128398
127.img(img) 0020-1203815126-182681611021
128.Kövi Rita dr(kori) 0028-16263830-1626-7616110-70
129.Somogyi Zoltán(sozo) 0023-102282831411282-33
130.Tüske Márton Dr.(tume) 0018-172303734701282-65
131.Bóna József (bojo) 0026-3826-7330-51282-116
132.dot(dot) 0027-40427-40
133.Tatár Ilona(tai) 0022-11632-5854-121
134.Varga József(vaj) 0024-3128432835128047
135.Borsos György Dr.(bgy) 0022-573288262128033
136.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0019-7828-6233601280-80
137.gri(gri) 0028-1526-526-1926-5416106-93
138.Gajdácsik Andrásné- Ibolyka(gaan) 00304125-9122-75281916105-106
139.maja(maja) 00265742657
140.fid(fid) 0022-413031852-10
141.Böröndy Gábor(borg) 0026-14426-14
142.Tessényi Rita(ter) 0026-26426-26
143.Szebeny Péter(szpe) 00327724-2122-871278-31
144.Simon Ernő(sie) 0026-37426-37
145.cib(cib) 0026-55426-55
146.Gaál Tibor(gat) 0026-56426-56
147.Laskay Péter(lap) 0024-1032846852-57
148.Hedry Béla(heba) 0024-69289852-60
149.szef(szef) 0026-89426-89
150.dul(dul) 0026-90426-90
151.kais(kais) 0026-92426-92
152.Füredi László(ful) 0024-10524-4430-41278-153
153.Hibbey Alpár(hia) 00274424-63851-19
154.Chiovini András(cha) 00261824-158503
155.Magyar István II.(mai2) 0025-35425-35
156.koiv(koiv) 00267724-143850-66
157.lae(lae) 0026-924-80850-89
158.kia(kia) 0025-156425-156
159.ant(ant) 0016-6030-2928-341274-123
160.faj(faj) 00285821-123849-65
161.Jánosi István(jai) 0021-8328-59849-142
162.tozo(tozo) 0024-37424-37
163.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 0024-57424-57
164.koat(koat) 0024-100424-100
165.Bajzát Imre(baim) 0026-4122-79848-120
166.pacg(pacg) 0024-10024-36848-136
167.Gasztonyi György Dr.(gagy) 0026-2522-5124-871272-163
168.Szentiványi Ervin(sze) 0022-79282224-3122-1231696-211
169.Pálfalvi Zsolt(pazs) 0020-5327-28847-81
170.Döbrönte Tamás(dobt) 0026422-4722-1141270-157
171.Széles Attila Dr.(sza) 00281218-167846-155
172.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 0026-619-228845-234
173.gazol(gazol) 0022-105422-105
174.Tóth Péter Csaba(tope) 0028-1116-196844-207
175.kial(kial) 0020-102420-102
176.Tóvári József dr.(toj) 0020-104420-104
177.Hernádi László Dr.(hel) 0018-7022-8520-841260-239
178.Smidéliusz Zoltán(smz) 0018-109418-109
179.Juhász Endre Dr.(jue) 0018-142418-142
180.Manninger Boldizsár(mabo) 0018-171418-171
181.tan(tan) 0018-21418-195836-409