Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P16TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2016 (P16TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P16TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Szilvásvárad
PTK-XLVII
Versenypont
2016-03-19

Asztalipont
Győr
PTK-XLVIII
Versenypont
2016-04-09

Asztalipont
Nagymaros
PTK-XLIX
Versenypont
2016-05-28

Asztalipont
Eger
PTK-L
Versenypont
2016-06-18

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LI
Versenypont
2016-07-24

Asztalipont
Kiskunhalas
PTK-LII
Versenypont
2016-09-03

Asztalipont
Tihany
PTK-LIII
Versenypont
2016-10-01

Asztalipont
Keszthely, Helikon Hotel
PTK-LIV
Versenypont
2016-10-29

Asztalipont
Pápa
PTK-LV
Versenypont
2016-11-26

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Bakonyi Zoltán(bzo) 1704853470341683156347534863456348628235597
2.Miklós Imre Dr. (mii) 16651916-183346128-2118-90307630373614526-223620036254203
3.Vörös László dr.(vol) 166345381463258282420-1002835264130133476325236268345
4.Bánki Vilmos(bav) 1663153217361043014327926-2220-2503610118-15032230-107
5.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 1643613210138117349232-2526-71287624190290
6.Döbrönte József dr.(dojo) 16055022-502627307122-493818326-824-38361343013536254405
7.Fullér István Dr.(full) 160296341143026336922-70304022-1003151305932336264192
8.Nagy Attila(naa) 160274304927-428-2332933814225-5825-1532-1428436265174
9.Tóth Zoltán(toz) 1591743053438283926-7129-93283926-43818532239138
10.Bálint János(baj) 158406326326-5630513055281463624825-2730-2430-1136267445
11.Sóváry Zoltán(soz) 1583383225302526-8322-1803191323130673312432236100
12.Horányi Antal Dr.(hoa) 1582913286305222-453041322324-20348926-8932230137
13.Vígvári József(vijo) 1582413610426-833268349524-127282228-482820831
14.Antal Magdi(anm) 15631718-20326593613428-33283128263452307418-140362460
15.Döbrönte Gábor(doga) 1563133410623-1953620331128327120156313
16.Major György(mgy) 15622418-6520-933496303524-3928-3368528113221827
17.Török András Levente(toan) 15513130524-71361203163321226-6924-10028203-40
18.Angyalosi Dániel(and) 15444036214321132847305624-6281024-62241732226389
19.Tassi György dr.(tagy) 15434226-3434127304334160304620154342
20.Merényi Jakab(mja) 1542572811287530-236107304919-5224-92302832225124
21.Balatoni László(bal) 154230282123-643472326728-86285326526-93223171
22.Gajdácsik András(gan) 1542133815831193027328723-7820-1192417494
23.Pap Csaba(pac) 154148303828-303292942324626130-14306926-836263153
24.Petkovics Tamás(pet) 153328276532672653614025-4226-624-45325132228235
25.Molnár Éva(moe) 15323226-8026-802765261923-932-1428-7538152281043625482
26.Kézdy Árpád dr.(kea) 15230320-733233326024-51293518-1983193285328823624234
27.Somorjai József(soj) 151315301130863311126-83211524-7024175245
28.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 1512283030325220-9722-2834138326018-10923-5232211-6
29.Gombos Zoltán(goz) 151207264317723-14230-3326-56328526-13816-191327436242-320
30.Hetényi Gábor dr.(heg) 15117930233054303626-523511821-6824172111
31.Steinhardt László(stl) 15031424-4122-972811306722-3034178349928194187
32.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 15013728-4218-18622-5322-6730624023726-5426-6632212-169
33.Lukáts András Dr.(lua) 1501323013303630122847322417-20824167-76
34.Gergály Gyula(ggy) 14931534642673214020-7127025-353042266932220216
35.Borsos Tamás Dr.(bot) 14912926-233475286128-54337020149129
36.Manninger Gábor(mag) 14815630532-1428228433012020148156
37.Csiszár András(csia) 1481503411122-12426-2726-463289302322-9428192-68
38.Sarlós Péter dr.(sap) 1481393419026-45302428-1130-1920148139
39.Gál Sándor(gas) 147271273623-383031321343052281824170233
40.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 1476130323060311328-1228-3228-11024175-49
41.Nagy Kartal(nak) 146833484281325626-5526-32014683
42.Gerner János(gerj) 14513522-112323333223303928-4820145135
43.gev(gev) 14415124-503615328-4424-926026-15285724-93221683
44.Dongó Zoltán(doz) 1435026-5632127426-2820-119328126-824-7932213-204
45.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 143-9526-7726-5026-528-9324-68368527-3222-8132215-321
46.Magyar István II.(mai2) 14212220-10826-5026173411924-20283328326-6232212-68
47.Sárvári Sándor dr(sas) 14135326522-5018-1432922303224-5026-3428181-158
48.Tóth István(toi) 1383328-3622-5624-4326-1823-642853327728183-87
49.Rajnai Csaba dr.(rac) 133-1372810348024-8218-160291520133-137
50.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 133-15926-24321027-2226-1322-11020133-159
51.Lehel István dr.(lei) 132-38261426-2228928-724-3220132-38
52.Hatházy Csilla(hacs) 132-60284718-14834159304822-16620132-60
53.Fejes Miklós(fem) 132-22628-526-11026-4822-11226-825-5526-5528179-393
54.Héjj Szabolcs(hes) 132-28924-10326-5820-10722-144281126-8028-5918-10832192-648
55.Cseh Viktória(csevi) 131-25926-4822-15328-42344921-6520131-259
56.Sabján Dénes dr.(sad) 130-14322-13924-2518-11524-15030119305224148-258
57.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 130-17930-520-15122-4722-14128728724150-330
58.Rápolti István(rai) 129-23324-2920-66344923-16128-2620129-233
59.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 125-20028-752833241222-7723-9320125-200
60.Bodor Ildikó(boi) 125-20126-924-10224-23294422-11120125-201
61.Fábián László(fal) 124-21420-12024-5319-12224-5224-8624-47282428163-456
62.Somogyi Zoltán(sozo) 0036191436191
63.Gajdácsik Andrásné- Ibolyka(gaan) 0036118436118
64.Hibbey Alpár(hia) 0034208434208
65.Demmel László(del) 0034118434118
66.Füredi László(ful) 0034115434115
67.Radó András(raa) 00344443444
68.Farkas András(faa) 00321113712232623414716135442
69.maa(maa) 00335143351
70.fid(fid) 00333643336
71.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 004015026-23321131298240
72.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 00336732-1886549
73.tja(tja) 00326643266
74.csi(csi) 0032-10432-10
75.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 003818828-393042305016126241
76.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 0029-15329633851294166
77.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 0026-913359321073414916125224
78.Varga József(vaj) 003616226-60862102
79.cib(cib) 00314643146
80.Manninger Mátyás(mama) 0030-2034392842129261
81.Sarkadi Péter(sape) 0028229-40341431291105
82.Gál Gábor(gag) 00348130533213624-5616120214
83.Bakos Tibor(bat) 00283230403218129090
84.szpe(szpe) 00307043070
85.Fodor Péter(fop) 00303943039
86.kri(kri) 00302043020
87.Nagy Barnabás(nab) 003054305
88.Pálvölgyi Ágnes Dr.(paag) 0030-65430-65
89.Tóth Péter Csaba(tope) 00287327328411288121
90.Poór Tamás Dr.(poo) 00304124-423478128877
91.Csathó Emil(cse) 00301012826858127
92.Radó Orsolya(rao) 0026-3728-4732621286-22
93.Chiovini András(cha) 00302422-1730143210516114126
94.Takács László Dr.(takl) 0026-54309028-4630651611455
95.Kalmár Attila(kaa) 003064322624-3028-371611423
96.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 00348224-1730-1426-301611421
97.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 0026-52912130361285152
98.Emecz Emil (eme) 0027426-2228-1532661611333
99.Vízvári István(viis) 00281082833856141
100.Grill József(grj) 00265128-4522-104361351611237
101.gti(gti) 00283642836
102.gri(gri) 00283442834
103.Aranyosi Zsolt(arz) 002874287
104.koi(koi) 0028-8428-8
105.Böröndy Jenő(boje) 0028-36428-36
106.Schneider Ferenc Dr(sfe) 0028-43428-43
107.img(img) 0028-57428-57
108.peli(peli) 0026-5930-10856-69
109.Gasztonyi György Dr.(gagy) 00304524-17130261284-100
110.Virágh János(vij) 0026-9024-733410128-7116112-133
111.Döbrönte Tamás(dobt) 0026-5281885413
112.Gaál Tibor(gat) 0024-6829-328121281-59
113.Pavlovics György dr.(pagy) 0027-70427-70
114.Piszker Éva(pie) 0020-3028-1130-3030116108-70
115.Borsos György Dr.(bgy) 0026-8828-76854-164
116.Kunszeri Miklós(kum) 0024-1628-1220-119358216107-65
117.Molnár István Dr(mis) 0024-2120-8336521280-52
118.Hidasi Károly(hik) 0022-47295025-5330901610640
119.Tüske Márton Dr.(tume) 003011222-3585277
120.Tessényi Rita(ter) 002624262
121.Právics József(prj) 002836285522-1001278-9
122.Gál Csaba(gacs) 0026-13426-13
123.Gerencsér Zsuzsa(gezs) 0026-30426-30
124.Kiss Géza Dr(kig) 0026-59426-59
125.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 002889304624-8122-11316104-59
126.Pálfalvi Zsolt(pazs) 0026-62426-62
127.Némethi László(nel) 0028-924-61852-70
128.Kövi Rita dr(kori) 00309622-14126-531278-98
129.Pocsai Gábor(pog) 0024-10028-57852-157
130.Encsi Csaba(enc) 00325419-150851-96
131.Bóna József (bojo) 0026-4624-102850-148
132.Csegezi Tamás(cst) 0026-8924-106850-195
133.Böröndy Gábor(borg) 0024-45264424-901274-91
134.Tatár Ilona(tai) 0024-2524-9026-41274-119
135.szef(szef) 0024-23424-23
136.Gémesi József(gej) 0024-29424-29
137.gyub(gyub) 0024-61424-61
138.ran(ran) 0024-82424-82
139.jej(jej) 0024-84424-84
140.korm(korm) 0024-102424-102
141.Schneider Lulóka(scf) 0024-106424-106
142.Moravek Márta(mom) 0024-108424-108
143.aki(aki) 0024-110424-110
144.Hatfaludy Bálint(hab) 0024-126424-126
145.zej(zej) 0024-133424-133
146.Tatár Attila(taa) 0020-12028-21848-141
147.koiv(koiv) 0018-16024-5028-231270-233
148.Kneifel Ferenc(knf) 0023-100423-100
149.Farkas István Dr.(fai) 0022-31422-31
150.Juhász Endre Dr.(jue) 0022-56422-56
151.sma(sma) 0022-77422-77
152.Simon Ernő(sie) 0022-81422-81
153.Hedry Béla(heba) 0022-90422-90
154.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 0022-98422-98
155.Gyurkó Gábor(gyg) 0022-118422-118
156.Jánosi István(jai) 0022-138422-138
157.Szentiványi Ervin(sze) 0016-14726-3424-1791266-360
158.gyl(gyl) 0021-150421-150
159.vai(vai) 0021-168421-168
160.szaka(szaka) 0016-24720-6428-2320-1841684-518
161.Tóth Árpád(toa) 0020-70420-70
162.Szabó Péter(szp) 0020-85420-85
163.Schneider Tamás Dr(sct) 0018-82418-82