Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P17TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2017 (P17TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P17TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 8

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Kaposvár
PTK-LVI
Versenypont
2017-03-11

Asztalipont
Szilvásvárad/Eger
PTK-LVII
Versenypont
2017-03-25

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LVIII
Versenypont
2017-05-27

Asztalipont
Eger
PTK-LIX
Versenypont
2017-07-01

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LX
Versenypont
2017-07-23

Asztalipont
Budapest
PTK-LXI
Versenypont
2017-08-26

Asztalipont
Balatonfüred
PTK-LXII
Versenypont
2017-09-23

Asztalipont
Keszthely
PTK-LXIII
Versenypont
2017-10-14

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Fullér István Dr.(full) 16657634853214528-1426-183061361623412328220544
2.Borsos Tamás Dr.(bot) 16543935593612926-4736140307026-30284128217362
3.Sárváry Péter dr.(spe) 162330341093029346736108281726-1826-54281332242271
4.Dongó Zoltán(doz) 1622823410118-12832-27349028103052326628208164
5.Angyalosi Dániel(and) 160479263427-453412527-353032361502896327632240433
6.Tóth Zoltán(toz) 160312323432703616126-923072622303830932242249
7.Gergály Gyula(ggy) 160187389924-6630123812628-4326-725-4426-213223556
8.Horányi Antal Dr.(hoa) 15934930793060361363540283420159349
9.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 15832730463295345330303210330-2626-4028214261
10.Antal Magdi(anm) 15736926-583413530323212232412939264328209354
11.Vörös László dr.(vol) 15736234493153309228525-13416324182361
12.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 15731316-26928-3838200292627-4523-1123412028532223-113
13.Pap Csaba(pac) 15427118-11426-4301624-67282040191304822-10932218-19
14.Lehel István dr.(lei) 15422530203062329530-4325226-6324180162
15.Kézdy Árpád dr.(kea) 153164303330273141348428-2120153164
16.Hetényi Gábor dr.(heg) 1522843412416-1453610824-423413224-3824168139
17.Bodor Ildikó(boi) 1521782610828-14323834732818306324178286
18.Sabján Dénes Dr.(sad) 152163341233019305428-60302719-1402417123
19.Sarlós Péter dr.(sap) 15241323026-17325930-2132-102015241
20.Merényi Jakab(mja) 150180287832623816728-5424-7320150180
21.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 1501303610526-2124-793210122-6628-73281828196-15
22.Manninger Gábor(mag) 1484426-130-6724-4530-2381592014844
23.Gál Sándor(gas) 14748292226-883068323530112014748
24.Bánki Vilmos(bav) 14614924-2426-3124-68327822-313211432122819250
25.Nagy Attila(naa) 14611034983413124-9326-58283220146110
26.Fábián László(fal) 146-13302328-56328629724-7427-7323-7528193-162
27.Poór Tamás Dr.(poo) 1451203478288225-18323326-5520145120
28.Török András Levente(toan) 144182241836116282263424-74301224168108
29.Balatoni László(bal) 14428327322-14628-35264361322014428
30.Barna Péter(bap) 142-9827-3029-5926-2430-14302920142-98
31.Gál Gábor(gag) 1413324-7725-603459247341042014133
32.Döbrönte József dr.(dojo) 141-192930282925-65324527-5820141-19
33.Héjj Szabolcs(hes) 141-3128-28309284623-5424-25281524-827-7332212-118
34.Právics József(prj) 140-79322232-924-24281424-8220140-79
35.Vígvári József(vijo) 1391542930267622-94285426-4430382416160
36.Farkas András(faa) 13912325-15264328-33068303020139123
37.Rajnai Csaba dr.(rac) 1389326-2924-118301120-10126177325224158-8
38.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 138-4924-823412218-183329930-520138-49
39.Csiszár András(csia) 138-12630-6022-13526-322620348120138-126
40.Gombos Zoltán(goz) 137-154314828-5526-7324-8022-9128-424-7028183-325
41.Tóth István(toi) 135-153284729-56365920-9722-10620135-153
42.Kalmár Attila(kaa) 132-8222-5826-28261283030-2720132-82
43.Encsi Csaba(enc) 132-82284322-126307328624-7820132-82
44.Cseh Viktória(csevi) 129-372860309818-17728-43252520129-37
45.Fejes Miklós(fem) 128-42522-22422-10522-99301532-1220128-425
46.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 127-20724-105271522-4820-133306221-7224-13128168-412
47.Somogyi Zoltán(sozo) 124-27625-12324-62281425-4822-5720124-276
48.Farkas István Dr.(fai) 0036138436138
49.Pálfalvi Zsolt(pazs) 00365943659
50.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 0034157434157
51.Fischer Dezső Dr.(fid) 0034125434125
52.Szikrai Miklós(szim) 0034-8434-8
53.Sóváry Zoltán(soz) 004020028303267334116133338
54.Hedry Béla(heba) 002921367886599
55.Emecz Emil (eme) 0030762865383171296458
56.Pavlovics György dr.(pagy) 0032993257864156
57.Nagy Kartal(nak) 00329643296
58.Radó András(raa) 00324743247
59.Varga József(vaj) 0033313411528-31295143
60.Miklós Imre Dr. (mii) 002860262634783813216126296
61.Kostyál Sándor(kos) 00312043120
62.Tóth Péter Csaba(tope) 0031-4431-4
63.Magyar István II.(mai2) 003070341173819121-4416123334
64.Bóna József (bojo) 0028223012732383221116122398
65.Virágh János(vij) 0022-142361173268129043
66.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 00303143031
67.Imre György(img) 0030-16430-16
68.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 0030-51430-51
69.Csiszár János(csj) 0033483617820-1021289124
70.Gecsei Viktória(gev) 0026-503615326-22128881
71.Petkovics Tamás(pet) 0024133159321041287176
72.Gál Csaba(gacs) 00263132130858161
73.Gerner János(gerj) 0024-543413424-6734841611697
74.Chiovini András(cha) 00328426985893
75.Döbrönte Tamás(dobt) 00297342973
76.Gajdácsik András(gan) 00286428-3928132451611671
77.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 00266824-79321334631611665
78.Sárvári Sándor dr(sas) 002817304085857
79.Jánosi István(jai) 00327526-3785838
80.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 0026-63327585812
81.Pocsai Gábor(pog) 00302530-1526-501286-40
82.Makovi Gyula(magy) 0030-6327-78857-141
83.Gerencsér Zsuzsa(gezs) 0024-3534972636128498
84.Vladár Ferenc(vlaf) 003413926-3124-67128441
85.Szabolcska Károly(szaka) 00284142841
86.Fegyveres László(fel) 00282742827
87.Rápolti István(rai) 00282142821
88.Moravek Márta(mom) 00282042820
89.Moldoványi József Dr.(moj) 00281342813
90.Sarkadi Péter(sape) 00324624-56856-10
91.Zentai János Dr.(zej) 0028-19428-19
92.Tóth Árpád(toa) 0028-24428-24
93.Döbrönte Gábor(doga) 00303825-5322-99347416111-40
94.Steinhardt László(stl) 0020-19826-663237332516111-202
95.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 0026-253067283226-281611046
96.Simon Ernő(sie) 00326426-2024-3812826
97.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 002944326126-6722-6216109-24
98.Molnár Éva(moe) 0032862817303118-22116108-87
99.Lukáts András Dr.(lua) 003012348016-1841280-92
100.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0026-5827-29853-87
101.Gyurkó Gábor(gyg) 0020-1953389853-106
102.Kunszeri Miklós(kum) 0026-1424-9024-2311616105-90
103.Szilbereky Jenő(szj) 0026-16426-16
104.Szebeny Péter(szpe) 0026-18426-18
105.Szepeshelyi Ferenc Dr.(szef) 0026-22426-22
106.Juhász Endre Dr.(jue) 0026-44426-44
107.Kövi Rita dr(kori) 00281322-912801278-78
108.Pálvölgyi Ágnes Dr.(paag) 0026-128426-128
109.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 0026-44301521-791277-108
110.Bakonyi Zoltán(bzo) 0022-1592813287923-3816101-105
111.Takács László Dr.(takl) 0026-2624225-2226-6416101-110
112.Tatár Attila(taa) 0025-40425-40
113.Hibbey Alpár(hia) 0020-823016850-66
114.Somorjai József(soj) 0028-2322-93850-116
115.Hidasi Károly(hik) 0022-11528-17850-132
116.Rohonyi András(ran) 0026-8024-74850-154
117.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 0024-593010518-10826111698-51
118.Bakos Tibor(bat) 0018-19824-6628-16028191698-405
119.Rapp Dániel(rad) 0024-12424-12
120.Aranyosi Zsolt(arz) 0024-43424-43
121.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 0024-62424-62
122.Hajdú István(hai) 0024-69424-69
123.Kornyik Miklós(korm) 0024-73424-73
124.Némethi László(nel) 0024-86424-86
125.Bényei Blanka(beb) 0024-90424-90
126.Tarcsa János(tja) 0024-108424-108
127.Radó Orsolya(rao) 0024-119424-119
128.Gémesi József(gej) 0024-130424-130
129.Bakacs Péter(bakp) 0026-5122-94848-145
130.Bálint János(baj) 00241926-1624-2720-1051694-129
131.Ákoshegyi Imréné dr.(aki) 0027-4920-141847-190
132.Demmel László(del) 0023-42423-42
133.Merényi Ádám(mea) 00261320-183846-170
134.Kiss Árpád (kia) 0028-1318-167846-180
135.Tüske Márton Dr.(tume) 0018-13428-65846-199
136.Vízvári István(viis) 0020-9418-12530-31268-222
137.Hatfaludy Bálint(hab) 0022-58422-58
138.Kneifel Ferenc(knf) 0022-61422-61
139.Hernádi László Dr.(hel) 0022-78422-78
140.Varga István(vai) 0022-83422-83
141.Mosonyi Géza(mog) 0022-111422-111
142.Manninger Mátyás(mama) 0022-133422-133
143.Baranyay László(barl) 0022-148422-148
144.Ungi Szilvi(usz) 0022-169422-169
145.Borsos György Dr.(bgy) 0018-9226-88844-180
146.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 0020-13424-120844-254
147.Kiss Árpád Lászlóné(kial) 0022-10421-116843-220
148.Kovács Imre(koi) 002184218
149.Pach Gábor(pacg) 0020-116420-116
150.Rapp Zoltán(raz) 0019-95419-95
151.Tatár Ilona(tai) 0018-72418-72
152.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 0018-225418-225