Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P17TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2017 (P17TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P17TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 10

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Kaposvár
PTK-LVI
Versenypont
2017-03-11

Asztalipont
Szilvásvárad/Eger
PTK-LVII
Versenypont
2017-03-25

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LVIII
Versenypont
2017-05-27

Asztalipont
Eger
PTK-LIX
Versenypont
2017-07-01

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LX
Versenypont
2017-07-23

Asztalipont
Budapest
PTK-LXI
Versenypont
2017-08-26

Asztalipont
Balatonfüred
PTK-LXII
Versenypont
2017-09-23

Asztalipont
Keszthely
PTK-LXIII
Versenypont
2017-10-14

Asztalipont
Kiskunhalas
PTK-LXIV
Versenypont
2017-11-04

Asztalipont
Pápa
PTK-LXV
Versenypont
2017-12-02

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Borsos Tamás Dr.(bot) 17355335593612926-4736140307026-30284128-73615536281510
2.Magyar István II.(mai2) 1725243070341173819121-4434119362724193480
3.Angyalosi Dániel(and) 170582263427-453412527-353032361502896327623-813819940301551
4.Dongó Zoltán(doz) 1683403410118-12832-2734902810305232663611028-2636272248
5.Fullér István Dr.(full) 16757534853214528-1426-1830613616234123316026-4936277555
6.Sóváry Zoltán(soz) 1632824020028303267334124-8030-5624187202
7.Hetényi Gábor dr.(heg) 1624673412416-1453610824-423413224-382815308832226242
8.Tóth Zoltán(toz) 162408323432703616126-92307262230383093284305940304392
9.Bánki Vilmos(bav) 16234324-2426-3124-68327822-313211432123003613936258189
10.Sárváry Péter dr.(spe) 162330341093029346736108281726-1826-54281328-1936270252
11.Vörös László dr.(vol) 16144634493153309228525-134163328930032244450
12.Gergály Gyula(ggy) 160187389924-6630123812628-4326-725-4426-2124-3826-9940285-81
13.Horányi Antal Dr.(hoa) 15934930793060361363540283427-2724186322
14.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 15840930463295345330303210330-2626-4024-233011236268350
15.Balatoni László(bal) 158297327322-14628-35264361323256307128206155
16.Fábián László(fal) 158296302328-56328629724-7427-7323-753610131793626018
17.Bodor Ildikó(boi) 1582502610828-143238347328183063345828212344
18.Antal Magdi(anm) 15736926-583413530323212232412939264320-103281736257268
19.Sabján Dénes Dr.(sad) 157313341233019305428-60302719-14026-2333903223090
20.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 15731316-26928-3838200292627-4523-1123412028526-522-9440271-212
21.Merényi Jakab(mja) 156311287832623816728-5424-733058264028206278
22.Sarlós Péter dr.(sap) 15629323026-17325930-2132-1030-292418212
23.Pap Csaba(pac) 15427118-11426-4301624-67282040191304822-109241624-6240266-65
24.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 15424124-823412218-183329930-5341072417258
25.Lehel István dr.(lei) 15422530203062329530-4325226-63262128-3532234148
26.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 1541763610526-2124-793210122-6628-73281822-131302536248-121
27.Kézdy Árpád dr.(kea) 153164303330273141348428-2120153164
28.Miklós Imre Dr. (mii) 15231828602626347838132262224-6124176257
29.Petkovics Tamás(pet) 15124824133159321043813326-6120151248
30.Csiszár András(csia) 15116130-6022-13526-322620348129-33212328199-6
31.Döbrönte József dr.(dojo) 1501192930282925-65324527-58347326-6428201-10
32.Manninger Gábor(mag) 1507926-130-6724-4530-23815926-1018-16028192-126
33.Török András Levente(toan) 148218241836116282263424-743012285423-853221977
34.Gerner János(gerj) 14820424-543413424-673484281283924172137
35.Gombos Zoltán(goz) 14768314828-5526-7324-8022-9128-424-7028-8328736243-246
36.Gál Sándor(gas) 14748292226-883068323530112014748
37.Barna Péter(bap) 147927-3029-5926-2430-143029285330028200-45
38.Nagy Attila(naa) 14611034983413124-9326-58283220146110
39.Tóth István(toi) 146-20284729-56365920-9722-10618-257313628184-374
40.Poór Tamás Dr.(poo) 1451203478288225-18323326-5520145120
41.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 144114266824-7932133463284920144114
42.Héjj Szabolcs(hes) 1447428-28309284623-5424-25281524-827-73303224-140266-87
43.Emecz Emil (eme) 1434053076286538317244323-9620143405
44.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 1428426-253067283226-28323822-522416432
45.Döbrönte Gábor(doga) 14239303825-5322-99347422-62314224164-60
46.Právics József(prj) 14238322232-924-24281424-82263524166-44
47.Vígvári József(vijo) 1411482930267622-94285426-44303828-502818910
48.gag(gag) 1413324-7725-603459247341042014133
49.Steinhardt László(stl) 141-4920-19826-66323733253015320141-49
50.Molnár Éva(moe) 14015632862817303118-221261724524158-65
51.Bakonyi Zoltán(bzo) 1407422-1592813287923-38313930-1924162-85
52.Fejes Miklós(fem) 140-9822-22422-10522-99301532-123410318-9528180-417
53.Farkas András(faa) 13912325-15264328-33068303020139123
54.Rajnai Csaba dr.(rac) 1389326-2924-118301120-10126177325222-11328180-121
55.Kalmár Attila(kaa) 1382722-5826-28261283030-27285124160-31
56.Cseh Viktória(csevi) 135832860309818-17728-43252524-5724153-94
57.Kunszeri Miklós(kum) 135-7726-1424-9024-23116301320135-77
58.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 135-18424-105271522-4820-133306221-7224-13130-2532198-437
59.Bálint János(baj) 134106241926-1624-2720-1054023519-99241537
60.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 134-762944326126-6722-6225-5220134-76
61.Encsi Csaba(enc) 132-82284322-126307328624-7820132-82
62.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 128-20526-44301521-7925-6126-3620128-205
63.Simon Ernő(sie) 126-240326426-2024-3818-20726-3920126-240
64.Somogyi Zoltán(sozo) 124-27625-12324-62281425-4822-5721-17524145-451
65.Bakos Tibor(bat) 124-42418-19824-6628-160281926-1920124-424
66.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 120-12424-593010518-108261122-7320120-124
67.Takács László Dr.(takl) 119-18926-2624225-2226-6418-7920119-189
68.fid(fid) 0034125434125
69.Molnár István Dr(mis) 00349443494
70.Pálfalvi Zsolt(pazs) 003659321086869
71.Szikrai Miklós(szim) 0034-8434-8
72.Böröndy Jenő(boje) 00339043390
73.Hedry Béla(heba) 002921367886599
74.Varga József(vaj) 0033313411528-33412716129270
75.Pavlovics György dr.(pagy) 0032993257864156
76.Farkas István Dr.(fai) 0036138281864139
77.Nagy Kartal(nak) 00329643296
78.Radó András(raa) 00324743247
79.Szilárd András Dr.(szia) 0032-52432-52
80.Kiss Géza Dr(kig) 00316843168
81.kos(kos) 00312043120
82.Tóth Péter Csaba(tope) 0031-4431-4
83.Bóna József (bojo) 0028223012732383221116122398
84.Pocsai Gábor(pog) 00302530-1526-50361381612298
85.Makovi Gyula(magy) 0030-6327-7834461291-95
86.Rápolti István(rai) 00282132-1186010
87.Imre György(img) 0030-16430-16
88.Virágh János(vij) 0022-14236117326828-5916118-16
89.gev(gev) 0026-503615326-22128881
90.Gál Csaba(gacs) 00263132130858161
91.Gajdácsik András(gan) 00286428-3928132451611671
92.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 003415724-11585842
93.Jánosi István(jai) 00327526-3785838
94.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 0026-63327585812
95.Gerencsér Zsuzsa(gezs) 0024-3534972636128498
96.Vladár Ferenc(vlaf) 003413926-3124-6728311611272
97.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 003031263585666
98.szaka(szaka) 00284142841
99.Fegyveres László(fel) 00282742827
100.Moravek Márta(mom) 00282042820
101.moj(moj) 00281342813
102.Sarkadi Péter(sape) 00324624-56856-10
103.zej(zej) 0028-19428-19
104.toa(toa) 0028-24428-24
105.Csiszár János(csj) 0033483617820-10222-931611131
106.Döbrönte Tamás(dobt) 002973261185584
107.Gasztonyi György Dr.(gagy) 00301525-89855-74
108.Némethi László(nel) 0024-86281930231282-44
109.Böröndy Gábor(borg) 0026-31285185420
110.Humicskó Zoltánné (Csöpi)(huz) 0024-6230-25854-87
111.Lukáts András Dr.(lua) 003012348016-1841280-92
112.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0026-5827-29853-87
113.Gyurkó Gábor(gyg) 0020-1953389853-106
114.szj(szj) 0026-16426-16
115.szpe(szpe) 0026-18426-18
116.szef(szef) 0026-22426-22
117.Juhász Endre Dr.(jue) 0026-44426-44
118.Chiovini András(cha) 00328426920-201263416104-74
119.Kövi Rita dr(kori) 00281322-912801278-78
120.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 0030-5122-51852-102
121.Pálvölgyi Ágnes Dr.(paag) 0026-128426-128
122.Sárvári Sándor dr(sas) 002817304024-3420-12516102-102
123.Tatár Attila(taa) 0025-40425-40
124.Hibbey Alpár(hia) 0020-823016850-66
125.Somorjai József(soj) 0028-2322-93850-116
126.ran(ran) 0026-8024-74850-154
127.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 0018-2253223850-202
128.Tüske Márton Dr.(tume) 0018-13428-6528411274-158
129.Hidasi Károly(hik) 0022-11528-1724-1051274-237
130.rad(rad) 0024-12424-12
131.Aranyosi Zsolt(arz) 0024-43424-43
132.hai(hai) 0024-69424-69
133.Csegezi Tamás(cst) 0024-72424-72
134.korm(korm) 0024-73424-73
135.beb(beb) 0024-90424-90
136.tja(tja) 0024-108424-108
137.Radó Orsolya(rao) 0024-119424-119
138.gej(gej) 0024-130424-130
139.Bakacs Péter(bakp) 0026-5122-94848-145
140.aki(aki) 0027-4920-141847-190
141.Demmel László(del) 0023-42423-42
142.mea(mea) 00261320-183846-170
143.kia(kia) 0028-1318-167846-180
144.Vízvári István(viis) 0020-9418-12530-31268-222
145.Hatfaludy Bálint(hab) 0022-58422-58
146.Kneifel Ferenc(knf) 0022-61422-61
147.Hernádi László Dr.(hel) 0022-78422-78
148.vai(vai) 0022-83422-83
149.Schneider Tamás Dr(sct) 0022-92422-92
150.mog(mog) 0022-111422-111
151.Manninger Mátyás(mama) 0022-133422-133
152.barl(barl) 0022-148422-148
153.Ungi Szilvi(usz) 0022-169422-169
154.Borsos György Dr.(bgy) 0018-9226-88844-180
155.kial(kial) 0022-10421-116843-220
156.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 0020-13424-12020-671264-321
157.koi(koi) 002184218
158.pacg(pacg) 0020-116420-116
159.Rapp Zoltán Dr(raz) 0019-95419-95
160.Tatár Ilona(tai) 0018-72418-72