Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P18TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2018 (P18TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P18TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 7

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Eger
PTK-LXVI
Versenypont
2018-03-24

Asztalipont
Kiskunhalas
PTK-LXVII
Versenypont
2018-04-21

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LXVIII
Versenypont
2018-05-26

Asztalipont
Kaposvár, Szivárvány Kultúrpalota
PTK-LXIX
Versenypont
2018-06-16

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LXX
Versenypont
2018-07-29

Asztalipont
Leányfalu
PTK-LXXI
Versenypont
2018-08-26

Asztalipont
Tihany
PTK-LXXII
Versenypont
2018-09-15

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Emecz Emil (eme) 1704903820818-20128453267301636123347628216334
2.Döbrönte József dr.(dojo) 16652728134127361492854325724-463614028218482
3.Döbrönte Gábor(doga) 16527122-11626027-4032523454381033410228213155
4.Bakonyi Zoltán(bzo) 16325425-51349130293681297734-2424188203
5.Bánki Vilmos(bav) 162293305920-6136127302024-6430-4369128206168
6.Miklós Imre Dr. (mii) 160353322528-5232105305434933276285328216354
7.Fejes Miklós(fem) 16026230733816224-1233426325626-5524184139
8.Cseh Viktória(csevi) 16025629473448347529-13349920160256
9.Steinhardt László(stl) 15731127421-3328126-2340256367324178278
10.Chiovini András(cha) 15719924-91322926-28326030-3307833352820780
11.Tóth Zoltán(toz) 15629726-193057282222-9032594017824178207
12.Gombos Zoltán(goz) 1552503412028-1030243411129520155250
13.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 1541623157323526329-12367923-3224177130
14.Sóváry Zoltán(soz) 1522923414126-2736942817286720152292
15.Angyalosi Dániel(and) 152223326929-22282830383311027324179226
16.Balatoni László(bal) 1501453212330322-1263494325120150145
17.Vígvári József(vijo) 1492602843057361422810274720149260
18.Gergály Gyula(ggy) 14921726-3422-713039321093183302024171146
19.Merényi Jakab(mja) 1491143612222-47349126-4626-1620-6927-3728191-2
20.Petkovics Tamás(pet) 14825220-151302226-1232773089307624168101
21.Sarlós Péter dr.(sap) 1481072463671344624-56304020148107
22.Török András Levente(toan) 1483624-553028344526-58281230922-6628194-85
23.Héjj Szabolcs(hes) 148-12118-99325328-11132626-9220-127302328186-347
24.Antal Magdi(anm) 14725832127309024-823212626027-8524171176
25.Sárváry Péter dr.(spe) 144-4626-793173302627-2725-6030-3924169-106
26.Dongó Zoltán(doz) 1421473613324-59349118-84306620142147
27.Fullér István Dr.(full) 141820-1192832321131183066201418
28.Borsos Tamás Dr.(bot) 141-1528-4127-19324303224920141-15
29.Vörös László dr.(vol) 14034282220-61269122-16418-593240324528178-86
30.Hetényi Gábor dr.(heg) 1395622-10232853085301624-1023-12024161-46
31.Simon Ernő(sie) 139-17924-6628-11325-463215428-2826-14624163-245
32.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 134-35301717-9725-3424-47305025-2124151-132
33.Fábián László(fal) 133-643299271026-1628020-15720133-64
34.Sabján Dénes Dr.(sad) 130-2063043285724-3226-18722-8720130-206
35.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 129-10826-6026-22317524-4922-5220129-108
36.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 129-24430-9261128-3020-16525-5120129-244
37.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 127-9420-12525-1416-199349620-13924-4224-928163-432
38.Barna Péter(bap) 127-11428-2421-57267024-6828-3520127-114
39.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 125-356264226-9828-1222-24023-4820125-356
40.Gerner János(gerj) 122-27524-77327422-2622-10722-13920122-275
41.Bálint János(baj) 117-48128-39266720-17018-28225-5720117-481
42.Bakos Tibor(bat) 106-54523-3620-8920-12321-10622-19120106-545
43.koi(koi) 0036153436153
44.Böröndy Gábor(borg) 0036128436128
45.Horányi Antal Dr.(hoa) 0034983598869196
46.Hedry Béla(heba) 0034131434131
47.Tóth Péter Csaba(tope) 003814028-16866124
48.Szűcs Gergely(szug) 0033120433120
49.Sík Péter(sip) 0032156432156
50.Nagy Kartal(nak) 0032114432114
51.Silhavy Mihály dr.(simi) 0032103432103
52.Tatár Attila(taa) 003124334386467
53.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 0030-213412128413412116126262
54.Somorjai József(soj) 00369432-16307528-716126146
55.Csiszár András(csia) 0030343817428-1426-1916122175
56.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 0028303276860106
57.Szikrai Miklós(szim) 00306843068
58.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 00304043040
59.Hidasi Károly(hik) 00301162912859128
60.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 0020-1303284304536941611893
61.Nagy Attila(naa) 0030822834858116
62.Széles Attila Dr.(sza) 0028-473010985862
63.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 00283730085837
64.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 0028-14323328-58283116116-8
65.Demmel László(del) 0029-21429-21
66.Bakacs Péter(bakp) 0029-41429-41
67.Takács László Dr.(takl) 00297128-2585746
68.Molnár Éva(moe) 003247302328-2024-8316114-33
69.Pocsai Gábor(pog) 00307032662351285141
70.Sárvári Sándor dr(sas) 00324126-6227-101285-31
71.Gál Sándor(gas) 0032902413856103
72.Vízvári István(viis) 00349324-26267128474
73.gag(gag) 00285542855
74.Farkas András(faa) 0022-553411085655
75.Imre György(img) 00284642846
76.Borsos György Dr.(bgy) 00281742817
77.Schneider Tamás Dr(sct) 00281142811
78.szef(szef) 002804280
79.Csiszár János(csj) 0030-362630856-6
80.Radó András(raa) 0028-8428-8
81.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 0025-563145856-11
82.gyub(gyub) 0028-16428-16
83.Gémesi József(gej) 0028-39428-39
84.Kneifel Ferenc(knf) 0028-46428-46
85.Virágh János(vij) 00302424-9426-7323016112-47
86.Gasztonyi György Dr.(gagy) 00296224-7830-271283-43
87.Kézdy Árpád dr.(kea) 003414126-11622-80284016110-15
88.Vladár Ferenc(vlaf) 0028-10261128-927-4216109-50
89.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 002704270
90.Gerencsér Zsuzsa(gezs) 00261028-24854-14
91.Bodor Ildikó(boi) 0024-3226-4226-55326216108-67
92.Lajtos János(laj) 0027-108427-108
93.Manninger Gábor(mag) 00301424-8625-47284816107-71
94.Rápolti István(rai) 0022424-8334631280-16
95.Némethi László(nel) 0022-683151853-17
96.Tatár Ilona(tai) 0026-432721853-22
97.Gajdácsik András(gan) 00261842618
98.Radó Orsolya(rao) 0028-424108526
99.Hernádi László Dr.(hel) 0026-10426-10
100.Döbrönte Tamás(dobt) 0026-73426-73
101.Moravek Márta(mom) 0022-7129-2851-73
102.Tüske Márton Dr.(tume) 0025-6426-46851-110
103.Právics József(prj) 0023-7724-63317523316101-62
104.Belányi Vilmos(bev) 00253542535
105.Poór Tamás Dr.(poo) 00323518-69850-34
106.Fodor Péter(fop) 0022-1382843850-95
107.Bóna József (bojo) 0026-5224-53850-105
108.Lukáts András Dr.(lua) 00325018-177850-127
109.De Sorgo Tibor dr.(dst) 00284521-59849-14
110.Kunszeri Miklós(kum) 0028-3724-10326-2920-991698-268
111.gev(gev) 0022-6624-1326691272-10
112.Manninger Boldizsár(mabo) 0024-39424-39
113.Kalmár Attila(kaa) 0024-39424-39
114.Varga József(vaj) 00262322-77848-54
115.Horváth Miklós(homi) 0024-92424-92
116.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0024-119424-119
117.Gaál Tibor(gat) 0016-13625-9430-111271-241
118.Aranyosi Zsolt(arz) 0023-47423-47
119.Tóth István(toi) 0022-6324-5918-17726-421690-341
120.Rajnai Csaba dr.(rac) 0018-10424-12271120-1001689-205
121.Rakonczay Gábor László dr.(rag) 00227642276
122.Harangvölgyi András(haa) 0022-42422-42
123.Jánosi István(jai) 0022-88422-88
124.Pap Csaba(pac) 0026-220-8818-1321264-222
125.Gógl Árpád Dr.(goa) 0021-125421-125
126.Pavlovics György dr.(pagy) 0020-97420-97
127.Sarkadi Péter(sape) 0020-104420-104
128.Juhász Endre Dr.(jue) 0020-128420-128
129.Hibbey Alpár(hia) 0018-103418-103
130.Horváth Zoltán András(hza) 0018-166418-166