Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P18TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2018 (P18TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P18TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Eger
PTK-LXVI
Versenypont
2018-03-24

Asztalipont
Kiskunhalas
PTK-LXVII
Versenypont
2018-04-21

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LXVIII
Versenypont
2018-05-26

Asztalipont
Kaposvár, Szivárvány Kultúrpalota
PTK-LXIX
Versenypont
2018-06-16

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LXX
Versenypont
2018-07-29

Asztalipont
Leányfalu
PTK-LXXI
Versenypont
2018-08-26

Asztalipont
Tihany
PTK-LXXII
Versenypont
2018-09-15

Asztalipont
Keszthely
PTK-LXXIII
Versenypont
2018-10-27

Asztalipont
Pápa
PTK-LXXIV
Versenypont
2018-11-17

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Bakonyi Zoltán(bzo) 17237125-51349130293681297734-2434141348232256426
2.Emecz Emil (eme) 1705493820818-2012845326730163612334763075261136272420
3.Fejes Miklós(fem) 16939730733816224-1233426325626-5533118323532249292
4.Döbrönte József dr.(dojo) 16758628134127361492854325724-4636140281592911336275754
5.Tóth Zoltán(toz) 16639926-193057282222-903259401783257324832242312
6.Döbrönte Gábor(doga) 16633922-11626027-4032523454381033410228-33282836269150
7.Steinhardt László(stl) 16341927421-3328126-2340256367322-55328532232308
8.Bánki Vilmos(bav) 162293305920-6136127302024-6430-4369126-4232232126
9.Balatoni László(bal) 1622213212330322-1263494325134-5026-22821093
10.Miklós Imre Dr. (mii) 160353322528-523210530543493327628532613232242486
11.Cseh Viktória(csevi) 16025629473448347529-13349920-11824180138
12.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 1602333157323526329-12367923-323274262932235233
13.Gergály Gyula(ggy) 15940026-3422-71303932109318330203614928207295
14.Chiovini András(cha) 15924524-91322926-28326030-330783335324326-483626575
15.Héjj Szabolcs(hes) 1566618-99325328-11132626-9220-127302330-38322236248-363
16.Gombos Zoltán(goz) 1552503412028-1030243411129518-1912417359
17.Sóváry Zoltán(soz) 1543653414126-27369428172867284622-6628202272
18.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 15428130-2134121284134121281920154281
19.Antal Magdi(anm) 15338732127309024-823212626027-8527-11325532230220
20.Merényi Jakab(mja) 1532493612222-47349126-4626-1620-6927-37263930343624771
21.Dongó Zoltán(doz) 1522653613324-59349118-843066281024-3528194122
22.Angyalosi Dániel(and) 152223326929-222828303833110273266620-4532225247
23.Sarlós Péter dr.(sap) 1521972463671344624-563040283424176141
24.Török András Levente(toan) 15211224-553028344526-58281230922-6626-54301836250-121
25.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 15210328-14323328-5828313611120152103
26.Sárváry Péter dr.(spe) 1525426-793173302627-2725-6030-3926-64342132229-149
27.Vörös László dr.(vol) 150330282220-61269122-16418-593240324524-1373213236234-91
28.Petkovics Tamás(pet) 15030420-151302226-12327730893076284028196141
29.Hetényi Gábor dr.(heg) 15025622-10232853085301624-1023-12034802819534
30.Kézdy Árpád dr.(kea) 1501733414126-11622-802840304632622417293
31.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 15015020-13032843045369424-11428412417020
32.Vígvári József(vijo) 1492602843057361422810274726-5124175209
33.Csiszár András(csia) 14717030343817428-1426-1925-520147170
34.Fullér István Dr.(full) 1473120-119283232113118306626-9624-13028191-218
35.Simon Ernő(sie) 142-7824-6628-11325-463215428-2826-146285528191-190
36.Fábián László(fal) 1411493299271026-1628020-157244928562818541
37.Borsos Tamás Dr.(bot) 141-1528-4127-19324303224922-224163-17
38.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 13968301717-9725-3424-47305025-2124-48295632204-124
39.Sabján Dénes dr.(sad) 138-663043285724-3226-18722-8724-119305328184-272
40.Vladár Ferenc(vlaf) 1379228-10261128-927-42281422013792
41.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 137-8330-9261128-3020-16525-5128-424157-248
42.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 135-2820-12525-1416-199349620-13924-4224-928-5924-11636215-607
43.Gerner János(gerj) 1342524-77327422-2622-10722-1392618303628178-221
44.Barna Péter(bap) 134-7528-2421-57267024-6828-3528-1824155-132
45.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 134-8626-6026-22317524-4922-5227-3024156-138
46.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 133-137264226-9828-1222-24023-4830-2118-13328173-510
47.Gasztonyi György Dr.(gagy) 132-219296224-7830-2721-269289320132-219
48.Manninger Gábor(mag) 131-182301424-8625-47284824-11120131-182
49.Bálint János(baj) 121-32828-39266720-17018-28225-5722-12924139-610
50.Rajnai Csaba dr.(rac) 120-24118-10424-12271120-10031-3620120-241
51.Tóth István(toi) 112-37922-6324-5918-17726-4220-14220-7324130-556
52.Bakos Tibor(bat) 106-54523-3620-8920-12321-10622-19120106-545
53.Kiss Géza Dr(kig) 0038153438153
54.koi(koi) 0036153436153
55.Horányi Antal Dr.(hoa) 0034983598869196
56.Hedry Béla(heba) 0034131434131
57.Farkas István Dr.(fai) 00348543485
58.Tóth Péter Csaba(tope) 003814028-16866124
59.Szűcs Gergely(szug) 0033120433120
60.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 0028303276382241298330
61.Radó András(raa) 0028-83616434951298251
62.Sík Péter(sip) 0032156432156
63.Nagy Kartal(nak) 0032114432114
64.Silhavy Mihály dr.(simi) 0032103432103
65.Molnár István Dr(mis) 00325243252
66.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 003204320
67.Somorjai József(soj) 00369432-16307528-716126146
68.Csiszár János(csj) 0030-362630343234441612470
69.Szikrai Miklós(szim) 00306843068
70.Tatár Attila(taa) 003124334326-18129049
71.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 00304043040
72.Hidasi Károly(hik) 00301162912859128
73.Tatár Ilona(tai) 0026-4327213484128762
74.Széles Attila Dr.(sza) 0028-473010985862
75.Magyar István II.(mai2) 00295442954
76.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 00283730085837
77.Demmel László(del) 0029-21429-21
78.Bakacs Péter(bakp) 0029-41429-41
79.Böröndy Gábor(borg) 003612822-234858-106
80.Vízvári István(viis) 00349324-26267306016114134
81.Molnár Éva(moe) 003247302328-2024-8316114-33
82.Takács László Dr.(takl) 00297128-2528-4612850
83.Sárvári Sándor dr(sas) 00324126-6227-101285-31
84.Gál Sándor(gas) 0032902413856103
85.Farkas András(faa) 0022-553411085655
86.Gál Gábor(gag) 00285542855
87.Imre György(img) 00284642846
88.Varga József(vaj) 00262322-773684128430
89.szef(szef) 002804280
90.Gyulai Béla dr.(gyub) 0028-16428-16
91.Gémesi József(gej) 0028-39428-39
92.Kneifel Ferenc(knf) 0028-46428-46
93.Virágh János(vij) 00302424-9426-7323016112-47
94.Tüske Márton Dr.(tume) 0025-6426-4632171283-93
95.Nagy Attila(naa) 00308228343010322-2616110193
96.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 0025-56314526-391282-50
97.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 002704270
98.Gerencsér Zsuzsa(gezs) 00261028-24854-14
99.Bodor Ildikó(boi) 0024-3226-4226-55326216108-67
100.Pocsai Gábor(pog) 003070326623522-921610749
101.Rápolti István(rai) 0022424-8334631280-16
102.Gajdácsik András(gan) 00261842618
103.Radó Orsolya(rao) 0028-424108526
104.Böröndy Jenő(boje) 0026-45426-45
105.Döbrönte Tamás(dobt) 0026-73426-73
106.Borsos György Dr.(bgy) 00281724-93852-76
107.Právics József(prj) 0023-7724-63317523316101-62
108.Belányi Vilmos(bev) 00253542535
109.Poór Tamás Dr.(poo) 00323518-6925141275-20
110.Fodor Péter(fop) 0022-1382843850-95
111.Bóna József (bojo) 0026-5224-53850-105
112.Lukáts András Dr.(lua) 00325018-177850-127
113.Moravek Márta(mom) 0022-7129-224-831275-156
114.Lajtos János(laj) 0027-10822-76849-184
115.Kunszeri Miklós(kum) 0028-3724-10326-2920-991698-268
116.Schneider Ferenc Dr(sfe) 002434243
117.Rakonczay Gábor László dr.(rag) 00227626-758481
118.Kalmár Attila(kaa) 0024-39424-39
119.Manninger Boldizsár(mabo) 0024-39424-39
120.Gecsei Viki(gev) 0022-6624-13266924-611696-71
121.Horváth Miklós(homi) 0024-92424-92
122.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0024-119424-119
123.Gaál Tibor(gat) 0016-13625-9430-111271-241
124.Némethi László(nel) 0022-68315122-10118-1411693-259
125.Aranyosi Zsolt(arz) 0023-47423-47
126.Schneider Tamás Dr(sct) 00281118-138846-127
127.De Sorgo Tibor dr.(dst) 00284521-5919-2271268-241
128.Hernádi László Dr.(hel) 0026-1019-123845-133
129.Harangvölgyi András(haa) 0022-42422-42
130.Jánosi István(jai) 0022-88422-88
131.Pap Csaba(pac) 0026-220-8818-1321264-222
132.Gógl Árpád Dr.(goa) 0021-125421-125
133.Pavlovics György dr.(pagy) 0020-97420-97
134.Sarkadi Péter(sape) 0020-104420-104
135.Juhász Endre Dr.(jue) 0020-128420-128
136.Hibbey Alpár(hia) 0018-103418-103
137.Horváth Zoltán András(hza) 0018-166418-166