Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P18TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2018 (P18TK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P18TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Eger
PTK-LXVI
Versenypont
2018-03-24

Asztalipont
Kiskunhalas
PTK-LXVII
Versenypont
2018-04-21

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LXVIII
Versenypont
2018-05-26

Asztalipont
Kaposvár, Szivárvány Kultúrpalota
PTK-LXIX
Versenypont
2018-06-16

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LXX
Versenypont
2018-07-29

Asztalipont
Leányfalu
PTK-LXXI
Versenypont
2018-08-26

Asztalipont
Tihany
PTK-LXXII
Versenypont
2018-09-15

Asztalipont
Keszthely
PTK-LXXIII
Versenypont
2018-10-27

Asztalipont
Pápa
PTK-LXXIV
Versenypont
2018-11-17

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Bakonyi Zoltán(bzo) 17237125-51349130293681297734-2434141348232256426
2.Emecz Emil (eme) 1705493820818-2012845326730163612334763075261136272420
3.Fejes Miklós(fem) 16939730733816224-1233426325626-5533118323532249292
4.Döbrönte József dr.(dojo) 16758628134127361492854325724-4636140281592911336275754
5.Tóth Zoltán(toz) 16639926-193057282222-903259401783257324832242312
6.Döbrönte Gábor(doga) 16633922-11626027-4032523454381033410228-33282836269150
7.Steinhardt László(stl) 16341927421-3328126-2340256367322-55328532232308
8.Miklós Imre Dr. (mii) 162405322528-52321053054349332762853321062613236274592
9.Bánki Vilmos(bav) 162293305920-6136127302024-6430-4369126-4232232126
10.Balatoni László(bal) 1622213212330322-1263494325134-5026-22821093
11.Cseh Viktória(csevi) 16144829473448347529-1334993017920-11828210317
12.Gergály Gyula(ggy) 16042226-3422-713039321093183302031423614932238337
13.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 1602333157323526329-12367923-323274262932235233
14.Chiovini András(cha) 15924524-91322926-28326030-330783335324326-483626575
15.Héjj Szabolcs(hes) 1566618-99325328-11132626-9220-127302330-38322236248-363
16.Gombos Zoltán(goz) 1552503412028-1030243411129518-1912417359
17.Sóváry Zoltán(soz) 1543653414126-27369428172867284622-6628202272
18.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 15428130-2134121284134121281920154281
19.Antal Magdi(anm) 15338732127309024-823212626027-8527-11325532230220
20.Merényi Jakab(mja) 1532493612222-47349126-4626-1620-6927-37263930343624771
21.Dongó Zoltán(doz) 1522653613324-59349118-843066281024-3528194122
22.Angyalosi Dániel(and) 152223326929-222828303833110273266620-4532225247
23.Sarlós Péter dr.(sap) 1521972463671344624-563040283424176141
24.Török András Levente(toan) 15211224-553028344526-58281230922-6626-54301836250-121
25.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 15210328-14323328-5828313611120152103
26.Sárváry Péter dr.(spe) 1525426-793173302627-2725-6030-3926-64342132229-149
27.Vörös László dr.(vol) 150330282220-61269122-16418-593240324524-1373213236234-91
28.Petkovics Tamás(pet) 15030420-151302226-12327730893076284028196141
29.Hetényi Gábor dr.(heg) 15025622-10232853085301624-1023-12034802819534
30.Kézdy Árpád dr.(kea) 1501733414126-11622-802840304632622417293
31.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 15015020-13032843045369424-11428412417020
32.Vígvári József(vijo) 1492602843057361422810274726-5124175209
33.Csiszár András(csia) 14717030343817428-1426-1925-520147170
34.Fullér István Dr.(full) 1473120-119283232113118306626-9624-13028191-218
35.Simon Ernő(sie) 142-7824-6628-11325-463215428-2826-146285528191-190
36.Fábián László(fal) 1411493299271026-1628020-157244928562818541
37.Borsos Tamás Dr.(bot) 141-1528-4127-19324303224922-224163-17
38.Pénzváltóné Forrási Éva(pee) 13968301717-9725-3424-47305025-2124-48295632204-124
39.Bodor Ildikó(boi) 139-6424-3226-4226-55326231320139-64
40.Sabján Dénes Dr.(sad) 138-663043285724-3226-18722-8724-119305328184-272
41.Vladár Ferenc(vlaf) 1379228-10261128-927-42281422013792
42.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 137-8330-9261128-3020-16525-5128-424157-248
43.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 135-2820-12525-1416-199349620-13924-4224-928-5924-11636215-607
44.Gerner János(gerj) 1342524-77327422-2622-10722-1392618303628178-221
45.Barna Péter(bap) 134-7528-2421-57267024-6828-3528-1824155-132
46.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 134-8626-6026-22317524-4922-5227-3024156-138
47.Hergár Emilné (Zsóka)(hee) 133-137264226-9828-1222-24023-4830-2118-13328173-510
48.Gasztonyi György Dr.(gagy) 132-219296224-7830-2721-269289320132-219
49.Manninger Gábor(mag) 131-182301424-8625-47284824-11120131-182
50.Bálint János(baj) 121-32828-39266720-17018-28225-5722-12924139-610
51.Rajnai Csaba dr.(rac) 120-24118-10424-12271120-10031-3620120-241
52.Tóth István(toi) 112-37922-6324-5918-17726-4220-14220-7324130-556
53.Bakos Tibor(bat) 106-54523-3620-8920-12321-10622-19120106-545
54.Kiss Géza Dr(kig) 0038153438153
55.koi(koi) 0036153436153
56.Horányi Antal Dr.(hoa) 0034983598869196
57.Hedry Béla(heba) 0034131434131
58.Farkas István Dr.(fai) 00348543485
59.Tóth Péter Csaba(tope) 003814028-16866124
60.Szűcs Gergely(szug) 0033120433120
61.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 0028303276382241298330
62.Radó András(raa) 0028-83616434951298251
63.Sík Péter(sip) 0032156432156
64.Nagy Kartal(nak) 0032114432114
65.Silhavy Mihály dr.(simi) 0032103432103
66.Molnár István Dr(mis) 00325243252
67.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 003204320
68.Somorjai József(soj) 00369432-16307528-716126146
69.Csiszár János(csj) 0030-362630343234441612470
70.Szikrai Miklós(szim) 00306843068
71.Tatár Attila(taa) 003124334326-18129049
72.Skribanek Zoltán Dr.(skz) 00304043040
73.Hidasi Károly(hik) 00301162912859128
74.Széles Attila Dr.(sza) 0028-473010985862
75.Tatár Ilona(tai) 0026-4327213484128762
76.Magyar István II.(mai2) 00295442954
77.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 00283730085837
78.Demmel László(del) 0029-21429-21
79.Bakacs Péter(bakp) 0029-41429-41
80.Böröndy Gábor(borg) 003612822-234858-106
81.Vízvári István(viis) 00349324-26267306016114134
82.Molnár Éva(moe) 003247302328-2024-8316114-33
83.Takács László Dr.(takl) 00297128-2528-4612850
84.Sárvári Sándor dr(sas) 00324126-6227-101285-31
85.Gál Sándor(gas) 0032902413856103
86.Farkas András(faa) 0022-553411085655
87.gag(gag) 00285542855
88.Imre György(img) 00284642846
89.Varga József(vaj) 00262322-773684128430
90.szef(szef) 002804280
91.gyub(gyub) 0028-16428-16
92.Gémesi József(gej) 0028-39428-39
93.Kneifel Ferenc(knf) 0028-46428-46
94.Virágh János(vij) 00302424-9426-7323016112-47
95.Tüske Márton Dr.(tume) 0025-6426-4632171283-93
96.Nagy Attila(naa) 00308228343010322-2616110193
97.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 0025-56314526-391282-50
98.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 002704270
99.Gerencsér Zsuzsa(gezs) 00261028-24854-14
100.Pocsai Gábor(pog) 003070326623522-921610749
101.Rápolti István(rai) 0022424-8334631280-16
102.Gajdácsik András(gan) 00261842618
103.Radó Orsolya(rao) 0028-424108526
104.Böröndy Jenő(boje) 0026-45426-45
105.Döbrönte Tamás(dobt) 0026-73426-73
106.Borsos György Dr.(bgy) 00281724-93852-76
107.Právics József(prj) 0023-7724-63317523316101-62
108.Belányi Vilmos(bev) 00253542535
109.Poór Tamás Dr.(poo) 00323518-6925141275-20
110.Fodor Péter(fop) 0022-1382843850-95
111.Bóna József (bojo) 0026-5224-53850-105
112.Lukáts András Dr.(lua) 00325018-177850-127
113.Moravek Márta(mom) 0022-7129-224-831275-156
114.Lajtos János(laj) 0027-10822-76849-184
115.Kunszeri Miklós(kum) 0028-3724-10326-2920-991698-268
116.Schneider Ferenc Dr(sfe) 002434243
117.Rakonczay Gábor László dr.(rag) 00227626-758481
118.Manninger Boldizsár(mabo) 0024-39424-39
119.Kalmár Attila(kaa) 0024-39424-39
120.gev(gev) 0022-6624-13266924-611696-71
121.Horváth Miklós(homi) 0024-92424-92
122.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0024-119424-119
123.Gaál Tibor(gat) 0016-13625-9430-111271-241
124.Némethi László(nel) 0022-68315122-10118-1411693-259
125.Aranyosi Zsolt(arz) 0023-47423-47
126.Schneider Tamás Dr(sct) 00281118-138846-127
127.De Sorgo Tibor dr.(dst) 00284521-5919-2271268-241
128.Hernádi László Dr.(hel) 0026-1019-123845-133
129.Harangvölgyi András(haa) 0022-42422-42
130.Jánosi István(jai) 0022-88422-88
131.Pap Csaba(pac) 0026-220-8818-1321264-222
132.Gógl Árpád Dr.(goa) 0021-125421-125
133.Pavlovics György dr.(pagy) 0020-97420-97
134.Sarkadi Péter(sape) 0020-104420-104
135.Juhász Endre Dr.(jue) 0020-128420-128
136.Hibbey Alpár(hia) 0018-103418-103
137.Horváth Zoltán András(hza) 0018-166418-166