Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: X13PTK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Országos Paskievics Kupák 2013 (X13PTK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

X13PTK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 6
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Szilvásvárad
PTK-XX
Versenypont
2013-03-23

Asztalipont
Pannonhalma
PTK-XXI
Versenypont
2013-04-20

Asztalipont
Nagymaros
PTK-XXII
Versenypont
2013-05-11

Asztalipont
Biatorbágy Faluház
PTK-XXIII
Versenypont
2013-06-22

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-XXIV
Versenypont
2013-08-03

Asztalipont
Parlament/Budapest
PTK-XXV
Versenypont
2013-08-31

Asztalipont
Tihany
PTK-XXVI
Versenypont
2013-09-28

Asztalipont
Keszthely
PTK-XXVII
Versenypont
2013-10-19

Asztalipont
Pápa
PTK-XXVIII
Versenypont
2013-11-09

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Csathó Emil(cse) 19945636141322026-213323028-3422-693674302532-3436275332
2.Kézdy Árpád dr.(kea) 1965083412236127303634127348424-15228-528-9281236276342
3.Gergály Gyula(ggy) 19246936140284326-7361532811283320-723689264736264437
4.Molnár Éva(moe) 191498286138122333522-68341592874304728213430
5.Horányi Antal Dr.(hoa) 18953538282283928-922-12229-2230563485309532239404
6.Gál Sándor(gas) 18839624-11926133275303636136304323-50349332235227
7.pacg(pacg) 18645034953310426-142357420-124309026-282811532232184
8.Antal Magdi(anm) 18619528193813324-4328-137284326-193617122-4928-343625884
9.Döbrönte József dr.(dojo) 1853943211623-8730113302532873129302428208307
10.Major György(mgy) 18538726-783920524-7327734602833269024-5332233327
11.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 1843972630348232383412722-6224-643418428206335
12.Hatházy Csilla(hacs) 18321826-132813154285621-15528-2130-426-72345236256-10
13.Angyalosi Dániel(and) 183174348034179292428-4324-112344622-1102820564
14.Csiszár András(csia) 1839928-2225-9033924-8330183414730-2128-3228-5736260-131
15.Miklós Imre Dr. (mii) 1792723024308026-2026-493260281830-3299324-8236255121
16.Döbrönte Gábor(doga) 17813226261432343211307920-8818-18426-16332216-271
17.nea(nea) 17522626-71261279309424-6626-4303336933222589
18.Bánki Vilmos(bav) 17514626-1703381308134121282524824175146
19.Manninger Gábor(mag) 174124-50326930-9368524-5928-3520-11328194-112
20.maa(maa) 1721573286294527-1228625-90303620-14126-3926-436243-113
21.Manninger Mátyás(mama) 17252324920-14924-5022-5032928-313412528192-97
22.Döbrönte Tamás Zoltán(dota) 172493312424-8632824-433615423-1082417249
23.Sóváry Zoltán(soz) 1714228-3723-2226-33812828-3828142417142
24.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 171193228304624-722-6426-3518-24228-59314632211-287
25.Grill József(grj) 1711322-112283832-1622-1062956381532417113
26.Petkovics Tamás(pet) 171-1626-4128520-162341003434294824171-16
27.Virágh János(vij) 1702513410118-7024-28302321233212324170251
28.Fullér István Dr.(full) 1705425-6027-1426724-7828-4824473214420-114322536238-91
29.Lehel István dr.(lei) 1703923-106306920-7229683026323926-5728190-33
30.sat(sat) 170-127301728-4728528-3824-6301826-8228194-133
31.Széles Attila Dr.(sza) 16913928-33010026-4725-21284425-32326621-323221575
32.Rajnai Csaba dr.(rac) 16952262331-1628233211328-4124-502416952
33.Gombos Zoltán(goz) 169430743211301826-2024-72261525-9428193-68
34.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 168-6129722-8330225-922-109325130-2928190-170
35.Kalmár Attila(kaa) 168-1773779303328-2422-9217-9127824-18128185-268
36.Borsos Tamás Dr.(bot) 166-9218-23930-19322136162252725-4417-14028183-232
37.Schneider Lulóka(scf) 164-3220-7730222-4328-128-7308026-6328184-109
38.Radó András(raa) 163-1592713292126-4624-5130-4827-4824163-159
39.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 1624128693414017-10720-12925-77381452416241
40.Bodor Ildikó(boi) 162-17024-9328118-12536793411322-14524162-170
41.Vörös László dr.(vol) 161-14919-1833210828-33281728526-6324161-149
42.Emecz Emil (eme) 160-2822-10730-352852265128-34264524160-28
43.Bölcsföldi István(boli) 154-16024-74283618-129281526-830024154-160
44.Schneider Ferenc Dr(sfe) 00356343563
45.Lukáts András Dr.(lua) 003614332115868258
46.Schneider Tamás Dr(sct) 0034147434147
47.tog(tog) 00348743487
48.adj(adj) 00345143451
49.mei(mei) 00343943439
50.Poór Tamás Dr.(poo) 0031738147306428-123614120163347
51.szad(szad) 00325930873474349516130315
52.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 0026-6371533233331433216720160490
53.Gál Gábor(gag) 00341553092864247
54.Bálint János(baj) 0032126432126
55.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0034783035864113
56.gyaf(gyaf) 0032101432101
57.fid(fid) 00328343283
58.Merényi Jakab(mja) 00327743277
59.lus(lus) 00326843268
60.hea(hea) 00321343213
61.Radó Orsolya(rao) 003697324136842832261720158271
62.Sabján Dénes dr.(sad) 0034116323028463210416126296
63.Nagy Attila(naa) 00302838150346024-87302920156180
64.Farkas András(faa) 0026-3836158862120
65.Tüske Márton Dr.(tume) 0022-175349336117129235
66.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 00312432512966304216122183
67.Somorjai József(soj) 0029813273861154
68.Gajdácsik András(gan) 003090301103285329928-4920152335
69.Dongó Zoltán(doz) 0032-328-8230353816624-17620152-60
70.Silhavy Mihály dr.(simi) 003239325629-33325726-532015166
71.Böröndy Jenő(boje) 0030205430205
72.Fejes Miklós(fem) 003211928-4686073
73.Schmal Ferenc Dr.(smf) 00306843068
74.Moravek Márta(mom) 00305543055
75.aki(aki) 00305243052
76.dot(dot) 00305243052
77.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 00303943039
78.Aranyosi Zsolt(arz) 0024-10934633265129019
79.faj(faj) 00301343013
80.Varga József(vaj) 003054305
81.Wersényi György Dr.(wergy) 003024302
82.tozo(tozo) 0030-20430-20
83.Csiszár János(csj) 00308228526-64348716118110
84.scht(scht) 0021-1423884859-58
85.Vas Gyula(vgy) 0030-22912629-39128885
86.Tatár Ilona(tai) 00304728-104858-57
87.Bakos Tibor(bat) 003410024-928-72128619
88.Schütz Géza Ákos, Dr.(scha) 003210325-2685777
89.Tassi György dr.(tagy) 00349923-5785742
90.Tessényi Rita(ter) 0028235428235
91.szge(szge) 002851283885689
92.Juhász Endre Dr.(jue) 00284042840
93.Fegyveres László(fel) 00262626-73325228311611236
94.schg(schg) 00283242832
95.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 0028-8428-8
96.Török András Levente(toan) 00301926-29856-10
97.tola(tola) 0028-20428-20
98.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 00317224-422845128375
99.Borsos György Dr.(bgy) 0022-4630303164128348
100.tja(tja) 0020-16628-6923-503269346720137-149
101.Balatoni László(bal) 003050301122-5612825
102.Encsi Csaba(enc) 0020-1243116430671281107
103.Jánosi István(jai) 00284426-428542
104.Markó Béla(mab) 0027-12427-12
105.kajo(kajo) 0027-42427-42
106.Hatfaludy Bálint(hab) 00305424-129854-75
107.Pálfalvi Zsolt(pazs) 0026-428-5126-211280-76
108.Hernádi László Dr.(hel) 0022-4526-573042283227-1920133-47
109.Böröndy Gábor(borg) 00282126-44304722-10716106-83
110.img(img) 00333020-120853-90
111.Tóth Zoltán(toz) 0028-1925-89853-108
112.Steinhardt László(stl) 0024-31284785216
113.szef(szef) 002684268
114.sef(sef) 002654265
115.Somogyi Zoltán(sozo) 00306122-608521
116.mai(mai) 0026-3426-3
117.sma(sma) 0026-4426-4
118.fla(fla) 0026-10426-10
119.exbn(exbn) 0026-20426-20
120.hom(hom) 0026-43426-43
121.Szilbereky Jenő(szj) 0026-46426-46
122.Hegedüs Józsefné Betty(hebe) 0026-47426-47
123.Piszker Éva(pie) 0024-3622-12026-233215126-2120130-49
124.exb(exb) 0026-64426-64
125.Karacs Csaba(kac) 0026-74426-74
126.Takács László Dr.(takl) 0026-79426-79
127.Kunszeri Miklós(kum) 0024-8028-21852-101
128.Dér László Dr.(dla) 0026-9126-18852-109
129.Karvalics Gábor(karg) 0026-129426-129
130.Füredi László(ful) 00304428-2822-6921-12816101-181
131.benk(benk) 0025-39425-39
132.tol(tol) 0025-85425-85
133.Szabó Péter(szp) 0029426-2720-681275-91
134.Tóth Árpád(toa) 0025-98425-98
135.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 0022-107283829722-8223-7820124-222
136.toe(toe) 0018-153334422-7226-221699-203
137.Gajdácsik Andrásné- Ibolyka(gaan) 00281622-9224-211274-97
138.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 0023-19426-1919-10430-3324-8120122-431
139.szib(szib) 0024-22424-22
140.Sárvári Sándor dr(sas) 0024-46424-46
141.sagy(sagy) 0024-53424-53
142.Murányi Tibor(mut) 0024-66424-66
143.gyl(gyl) 0024-3124-35848-66
144.Jóba Huba(joh) 0024-66424-66
145.wegy(wegy) 0024-82424-82
146.cib(cib) 0024-87424-87
147.Hibbey Alpár(hia) 0024-90424-90
148.csi(csi) 0016-21132-10848-221
149.szzs(szzs) 00282324-7120-13824-1024-8320120-279
150.sooz(sooz) 0020-125285422-311270-102
151.gyub(gyub) 0023-38423-38
152.Pocsai Gábor(pog) 0022-4024-34846-74
153.Gerner János(gerj) 0026-4720-106846-153
154.Héjj Szabolcs(hes) 0028-1618-155846-171
155.Tóth Péter Csaba(tope) 0018-9422-4026-5126-351692-220
156.rel(rel) 0020-13626-128846-264
157.kais(kais) 0028-4218-240846-282
158.Bóna József (bojo) 0024-5920-10526-12920-771690-370
159.ird(ird) 0022-13422-13
160.Gémesi József(gej) 0022-63422-63
161.mark(mark) 0022-69422-69
162.Hidasi Károly(hik) 0022-96422-96
163.doti(doti) 0022-130422-130
164.Tatár Attila(taa) 0024-5520-131844-186
165.barl(barl) 0020-10122-188842-289
166.koiv(koiv) 0018-22624-16818-1201260-514
167.kala(kala) 0018-15218-118836-270