Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: X14PTK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Országos Paskievics kupák 2014 (X14PTK) versenyenkénti
éves egyéni minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

X14PTK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

A játékos nevére kattintva, az általa játszott robberek láthatók
HelyezésJátékosMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Eger
PTK-XXIX
Versenypont
2014-02-22

Asztalipont
Szilvásvárad
PTK-XXX
Versenypont
2014-03-29

Asztalipont
Pannonhalma
PTK-XXXI
Versenypont
2014-04-26

Asztalipont
Nagymaros
PTK-XXXII
Versenypont
2014-05-24

Asztalipont
Királyrét
PTK-XXXIII
Versenypont
2014-06-14

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-XXXIV
Versenypont
2014-08-09

Asztalipont
Tihany
PTK-XXXV
Versenypont
2014-09-06

Asztalipont
Keszthely
PTK-XXXVI
Versenypont
2014-10-11

Asztalipont
Pápa
PTK-XXXVII
Versenypont
2014-11-08

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Tóth Zoltán(toz) 1774653453321114014730-1230643410030703027375436297614
2.Antal Magdi(anm) 174583282322-84328338170401723467309124-8128-4036276401
3.Kézdy Árpád dr.(kea) 17134436522814348132383365361082820323026-8836285320
4.Lóth István Ágoston Dr.(lot) 16649136164345530202633614524-2920-1753010724-4536260245
5.Angyalosi Dániel(and) 165481322333483420231343210128-413410727-1332251461
6.Gergály Gyula(ggy) 164452341453410722-10426-9830424-513613728-60305936264139
7.Döbrönte József dr.(dojo) 16428928-312873064328530-59281924-1834145385436272266
8.Török András Levente(toan) 1634163014303534933313328-23283630293269348636279472
9.Horányi Antal Dr.(hoa) 16147628503819330-5325333175286028-1226332243517
10.Balatoni László(bal) 161243322331-2232624022026-4020161243
11.Fullér István Dr.(full) 15926926-203450341073315328527-5728830-4932240197
12.Vörös László dr.(vol) 158468328430673210826-8626-54308834104308422-14536262250
13.Kunszeri Miklós(kum) 1582773615624-493211328-36345228-824182228
14.Radó Orsolya(rao) 157312327127-67322620-150381772810524177162
15.Csathó Emil(cse) 15634728-5528803414626-9329305726-33325526-10036262150
16.Bánki Vilmos(bav) 1563373081323630-1922-6222-38321353210428200237
17.Molnár Éva(moe) 1562662847347726-2228228030643019345927-1536265231
18.Sóváry Zoltán(soz) 15624526-5426-46367032623053215424182191
19.Manninger Gábor(mag) 15617724-9022-49294526-533693312524-323467322266
20.Rápolti István(rai) 15416532122325224-1303814128-2020154165
21.Döbrönte Gábor(doga) 154130322936101309420-11424-6926-111301718-10024-11436240-267
22.pacg(pacg) 154108349726320-713476281228-823052433222443
23.Gajdácsik András(gan) 15118422-5330-5325835139324520151184
24.Sárvári Sándor dr(sas) 151101325316-19128-382243465292028120-7132209-157
25.Miklós Imre Dr. (mii) 15030228-89282725-1626-193020321092883326332229178
26.Borsos Tamás Dr.(bot) 150281305228-15306930753210026-5818-11628194107
27.Bárdos Ottóné (Edit)(bao) 14828722-6634124315024-383721720148287
28.Tassi György dr.(tagy) 148773212261330-42282032742014877
29.Gombos Zoltán(goz) 147-1028-7024-5520-91304128-3422-913034311932213-247
30.Kerkovits Gábor dr.(kerg) 14636432157308824-31306022-56307024-1128192277
31.Steinhardt László(stl) 14619426-4624-10630533085303720-94306528190-6
32.Sabján Dénes dr.(sad) 14614724-203023301630-2626-90289028442819637
33.Virágh János(vij) 1468028-1424-4630-12863275281422-10428192-70
34.Gál Sándor(gas) 14658329424-76326126-6726-1530-1520-6228190-80
35.Silhavy Mihály dr.(simi) 146-144303930-4830-528-9525-9628-3524-4828195-288
36.Merényi Jakab(mja) 145212303926-1928352853175285824-5624-413221996
37.Fegyveres László(fel) 14567345826-35275524-4334322014567
38.Dongó Zoltán(doz) 1456624-10928-1328-2926-43610616-16027628185-203
39.Bodor Ildikó(boi) 14417926-4428503217826-68326320144179
40.nea(nea) 1441233069283428-9284302528-1322-728194103
41.Lóthné Tolvéth Katalin dr.(lone) 144-5828-10420-11024-48282618-157387526-716-18332198-508
42.Grill József(grj) 1422422-78295527-726-1718-141344626-5328182-195
43.Lehel István dr.(lei) 139-19926-3324-13424-133353422-5228-3126-3628185-385
44.Héjj Szabolcs(hes) 138-3718-8824-80304332-10349820138-37
45.Major György(mgy) 137-3226-6228-20284026-2026-3422929228185-85
46.Rajnai Csaba dr.(rac) 137-9027-2922-8822-9530223610020137-90
47.Gál Gábor(gag) 136443061303303022-2324-272013644
48.Csiszár András(csia) 1364222-126284518-83264926-1524-82324528176-167
49.Hatházy Csilla(hacs) 13411286916-13126-4326-1826024-4928318-8732192-256
50.Bölcsföldi István(boli) 133418-10327-4028383213228-23201334
51.Eggenhofer Balázsné Dr. (Ildikó)(egb) 132-523462262224-818-9518-13122-11422-8026-4832190-392
52.Petkovics Tamás(pet) 12911327222-6524-2826322502012911
53.Hidasi Károly(hik) 128-8622-6130533210922-7522-11220128-86
54.Markovits Béláné dr. - Kati(maka) 122-26618-12624-4924-7622-4526-2126-7524140-392
55.Manninger Mátyás(mama) 122-32728-1526-2626-2822-8620-17220122-327
56.Piszker Éva(pie) 120-25922-8020-10222-1028-5024-2718-12824-9228158-489
57.tan(tan) 00361753692872267
58.Döbrönte Tamás Zoltán(dota) 0032143432143
59.Böröndy Jenő(boje) 00326543265
60.Juhász Endre Dr.(jue) 00324043240
61.cib(cib) 00321843218
62.fla(fla) 0032-7432-7
63.Hetényi Gábor dr.(heg) 0022-853513534503413416125234
64.Farkas András(faa) 00321083266349526-816124261
65.Kalmár Attila(kaa) 0022-1574022128-303421516124249
66.aki(aki) 0028-163610128-5129280
67.Vígvári József(vijo) 003412726-9186036
68.Schneider Tamás Dr(sct) 00302643026
69.Schneider Lulóka(scf) 003094309
70.Lukáts András Dr.(lua) 0029731-38604
71.Fejes Miklós(fem) 00319028-1685974
72.Manninger Boldizsár(mabo) 0024-6436652829128830
73.Gerner János(gerj) 0028763031858107
74.Sarlós Péter dr.(sap) 00284326-6322730291611693
75.Borsos Györgyné Dr.(Anna)(bogy) 0024-7826-30348432921611668
76.Encsi Csaba(enc) 0026-4028-1126-17361231611655
77.Murányi Tibor(mut) 00292042920
78.Takács László Dr.(takl) 002944294
79.Csiszár János(csj) 0026-5324858-1
80.Sarkadi Péter(sape) 0026-3532-6858-41
81.Bakos Tibor(bat) 0028-12291524-53331211611471
82.Fábry Péter Pál Dr.(fap) 0024-403411427-16128558
83.Pálfalvi Zsolt(pazs) 003211024-2385687
84.Radó András(raa) 003068281526-5128478
85.Somogyi Zoltán(sozo) 00284842848
86.Nagy Attila(naa) 0026-7828-2030137128439
87.Somorjai József(soj) 00309026-5285638
88.sma(sma) 00283142831
89.Schütz Géza Ákos, Dr.(scha) 00282742827
90.Karig Gábor Pál Emil Ubul(kag) 002894289
91.Szebeny Péter(szpe) 0024-8632868560
92.Gerbert Ottóné dr. - Judit(gero) 00326328-83264126-2916112-8
93.kos(kos) 0028-11428-11
94.kop(kop) 0028-31428-31
95.koi(koi) 0028-39428-39
96.Tüske Márton Dr.(tume) 0022-46344128-451284-50
97.Péterfavi Jenő Tamás(pej) 0028-53428-53
98.Pocsai Gábor(pog) 0028-66428-66
99.jak(jak) 0028-99428-99
100.Gál Csaba(gacs) 00329723-5385544
101.sat(sat) 002667302226-3128286
102.Szentiványi Ervin(sze) 0032100303720-93128244
103.Borsos György Dr.(bgy) 00327726-124-1081282-32
104.Héjjné Csiszér Csilla(heszn) 003291324918-12527-1916109-4
105.Gajdácsik Andrásné- Ibolyka(gaan) 0018-88361673212122-1421610858
106.Emecz Emil (eme) 00324422-91854-47
107.Hernádi László Dr.(hel) 0032-3222-19854-51
108.Poór Tamás Dr.(poo) 0024-8423-101341211281-64
109.Döbrönte Zoltán Dr.(dozo) 0022-17326-1013044303416108-196
110.Varga József(vaj) 0026-42305224-561280-46
111.gti(gti) 0026-3227-4853-36
112.Aranyosi Zsolt(arz) 0022-2024-91305629816105-47
113.gyl(gyl) 0028-152411852-4
114.Némethi László(nel) 0026-8426-8
115.Szepesvári Ferenc(szf) 0026-17426-17
116.Pap Csaba(pac) 00327020-91852-21
117.Bakonyi Zoltán(bzo) 0022-44308852-36
118.Bóna József (bojo) 00291720-77282226-216103-40
119.Bálint János(baj) 0022-5026-429341277-20
120.Rápolti Istvánné (Ági)(rain) 0022-2626-5227-14276816102-24
121.img(img) 00302821-67851-39
122.Gasztonyi György Dr.(gagy) 0022-7424-140301126216102-201
123.Böröndy Gábor(borg) 0020-16026-926-8630-3116102-286
124.sagy(sagy) 0025-25425-25
125.Jánosi István(jai) 0025-40425-40
126.Tatár Attila(taa) 002444244
127.hasa(hasa) 0024-30424-30
128.schg(schg) 0024-35424-35
129.Gémesi József(gej) 0024-52424-52
130.wij(wij) 0024-54424-54
131.scht(scht) 0024-62424-62
132.Tóth István(toi) 00281520-82848-67
133.Hidasi Károlyné - Gina(hne) 0026-11116-17928-591270-349
134.maa(maa) 0018-17828-15846-193
135.Tessényi Rita(ter) 0022-54422-54
136.maja(maja) 0022-71422-71
137.toe(toe) 0022-87422-87
138.Hatfaludy Bálint(hab) 0022-116422-116
139.Gyurkó Gábor(gyg) 0020-11824-17320-1031264-394
140.birz(birz) 0020-79420-79
141.kri(kri) 0020-85420-85
142.mark(mark) 0020-105420-105
143.tja(tja) 0020-116420-116
144.Tóth Péter Csaba(tope) 0020-128420-128
145.szef(szef) 0020-149420-149
146.bacs(bacs) 0020-168420-168
147.dul(dul) 0018-11120-125838-236
148.Tatár Ilona(tai) 0018-98418-98
149.scln(scln) 0018-124418-124
150.ratp(ratp) 0016-110416-110
151.szzs(szzs) 0016-136416-136