Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B10TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Tarokk Kupák Éves Bajnoksága 2010 (B10TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B10TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 6
Összes eddig megrendezett verseny: 7

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Göd Pólus Palace
TK-XLVII
Versenypont
2010-02-27

Asztalipont
Budapest
TK-XLVIII
Versenypont
2010-03-20

Asztalipont
Mezőhegyes
TK-XLIX
Versenypont
2010-05-08

Asztalipont
Szeged
TK-L
Versenypont
2010-06-12

Asztalipont
Budapest
TK-LI
Versenypont
2010-08-28

Asztalipont
Szeged
TK-LII
Versenypont
2010-10-16

Asztalipont
Bécs
TK-LIII
Versenypont
2010-12-04

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Bezerédi Ifjak (bezif) 71345712290115176112-63122107113-21412936196713457
2.Csendes Négykirálynő (csen) 689866108-11211380109255118891103513151996689866
3.Bey Bandája (bej) 66640011349104-52108-27114256123233104-5996666400
4.Szegedi Boszorkányok (szebo) 633-76893-26998-29811756104-323112161109-9596633-768
5.Pólus 1 (po1) 00121-12416121-124
6.Pólus 2 (po2) 0011732416117324
7.Pagátfogók (pag) 001142041125032226254
8.Wien-1 (ostr1) 001104111414532224186
9.Nóniusz (non) 001102012428611458102-9210916480559436
10.Kecskeméti kecskék (kecs) 0071-1519326824164117
11.Bajaiak (baj) 00110-26310652110-448326-215
12.sasmadarak (sas) 0010430106-14296-29814425468450-156
13.Dunai rák (dur) 00102-32211687104-134104-1593-23779519-621
14.Vegyes (vegy) 00105-23516105-235
15.Vác (vac) 00104-16916104-169
16.Licit Akadémia (lia) 00101-35416101-354
17.Hirős (hir) 0098-3371698-337

Versenyenkénti csapat kimutatás

Csapatazonosító:bejCsapatnév:Bey Bandája
TK-XLVII verseny csapattagjai:bathiamomtel

Csapatazonosító:bezifCsapatnév:Bezerédi Ifjak
TK-XLVII verseny csapattagjai:cstgrakagsoz

Csapatazonosító:csenCsapatnév:Csendes Négykirálynő
TK-XLVII verseny csapattagjai:anpkamserter

Csapatazonosító:po1Csapatnév:Pólus 1
TK-XLVII verseny csapattagjai:bodfizkajvag

Csapatazonosító:po2Csapatnév:Pólus 2
TK-XLVII verseny csapattagjai:bakfakkiznab

Csapatazonosító:sasCsapatnév:sasmadarak
TK-LIII verseny csapattagjai:bakbatahoasozzij

Csapatazonosító:szeboCsapatnév:Szegedi Boszorkányok
TK-XLVII verseny csapattagjai:batafrlkaktai

Csapatazonosító:vacCsapatnév:Vác
TK-XLVII verseny csapattagjai:bajdelkujmag