Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B11TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Tarokk Kupák Éves Bajnoksága 2011 - (B11TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B11TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 6
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest - Elektromos pálya étterme
TK-LIV
Versenypont
2011-03-05

Asztalipont
Kecskemét
TK-LV
Versenypont
2011-04-09

Asztalipont
Mezőhegyes
TK-LVI
Versenypont
2011-05-07

Asztalipont
Ásotthalom (Szeged)
TK-LVII
Versenypont
2011-06-18

Asztalipont
Parlament
TK-LVIII
Versenypont
2011-08-27

Asztalipont
Szeged
TK-LIX
Versenypont
2011-10-15

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Bey Bandája (bej) 718154912221412541511287121318112-47126562967181549
2.Bezerédi Ifjak (bezif) 7061349112-2911723411925912241712642511043967061349
3.Csendes Négykirálynő (csen) 670-13011816992-127128267116-39104-376112-2496670-130
4.Pólus 1 (po1) 0012221416122214
5.Pagátfogók (pag) 0012029416120294
6.Nagy négyes (neg) 001167161167
7.Nóniusz (non) 00100-7511420010410118-110919080545324
8.Káró Katonák (kaa) 00124343113-130108-8991-22764436-103
9.Szegedi Boszorkányok (szebo) 0096-87119-12106-361111996-27080528-386
10.Dunai rák (dur) 00110-4911138391-14811413698-39280524-70
11.Kecskeméti kecskék (kecs) 0096411215991-359109-2211165380524-364
12.Ifjoncok (ifj) 00104-22716104-227
13.Vegyes (vegy) 00104-1898-471102-15748304-646
14.Bajaiak (baj) 0095-20386-573108-5588-28564377-1116

Versenyenkénti csapat kimutatás