Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: B13TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Magyar Tarokk Kupák (Magyar,Agonás) 2013 (B13TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

B13TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

Kötelező csapatregisztráció! --->> A listában csak a regisztráltak jelennek meg !
A versenyek eredménye akkor számít be ha legalább 3 számú résztvevő játékos regisztrálva van.

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest
TK-LXVI
Versenypont
2013-03-02

Asztalipont
Kecskemét
TK-LXVII
Versenypont
2013-04-13

Asztalipont
Ásotthalom
TK-LXVIII
Versenypont
2013-05-11

Asztalipont
Ásotthalom
TK-LXIX
Versenypont
2013-06-01

Asztalipont
Budapest
TK-LXX
Versenypont
2013-08-31

Asztalipont
Szeged
TK-LXXI
Versenypont
2013-11-23

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Csendes Négykirálynő (csen) 462338107-9611224313233098-297111-1398056041
2.Bezerédi Ifjak (bezif) 455739120257108-15311115911421711010680563586
3.Bey Bandája (bej) 4443131081102-163115217100-394109-32611242196646-244
4.Káró Katonák (kaa) 408-65198-27911514299-15796-35764408-651
5.Szegedi Boszorkányok (szebo) 403-93786-411107-9696-262114-16864403-937
6.Dunai rák (dur) 0011711712018832237305
7.Kecskeméti kecskék (kecs) 00112-45113-63100-17148325-279
8.Nóniusz (non) 00107-14416107-144

Versenyenkénti csapat kimutatás

Kötelező csapat regisztráció !
Fehér ha nincs regisztrálva, sárga ha hiányos

Csapatazonosító:bajCsapatnév:BajaiakNINCS REGISZTRÁLVA!
TK-LXVII verseny csapattagjai:bajbalabalnJOH
TK-LXVIII verseny csapattagjai:balabalnnezsafe

Csapatazonosító:bejCsapatnév:Bey BandájaREGISZTRÁLVA
TK-LXIX verseny csapattagjai:bathiakajmom
TK-LXVI verseny csapattagjai:bajbathiamom
TK-LXVII verseny csapattagjai:bathiahoamom
TK-LXVIII verseny csapattagjai:bajbathiamom
TK-LXX verseny csapattagjai:bajbathiamom
TK-LXXI verseny csapattagjai:bajbathiamom

Csapatazonosító:bezifCsapatnév:Bezerédi IfjakREGISZTRÁLVA
TK-LXIX verseny csapattagjai:bakjojkagszia
TK-LXVI verseny csapattagjai:cstgrakagsoz
TK-LXVII verseny csapattagjai:cstgrakagsoz
TK-LXVIII verseny csapattagjai:cstgrakagsoz
TK-LXX verseny csapattagjai:cstgrakagsoz
TK-LXXI verseny csapattagjai:boligrakagsoz

Csapatazonosító:csenCsapatnév:Csendes NégykirálynőREGISZTRÁLVA
TK-LXIX verseny csapattagjai:batafraterzij
TK-LXVI verseny csapattagjai:frariaterzij
TK-LXVIII verseny csapattagjai:batafraterzij
TK-LXX verseny csapattagjai:frakamterzij
TK-LXXI verseny csapattagjai:baofraterzij

Csapatazonosító:durCsapatnév:Dunai rákREGISZTRÁLVA
TK-LXVI verseny csapattagjai:baekoalievaz
TK-LXVII verseny csapattagjai:baobolikoavaz
TK-LXX verseny csapattagjai:getkoalievaz

Csapatazonosító:fodCsapatnév:Fódi Tarokk KörNINCS REGISZTRÁLVA!
TK-LXIX verseny csapattagjai:arzdogadojoszt
TK-LXVI verseny csapattagjai:baobolidogaszt
TK-LXX verseny csapattagjai:dogadojodotascf

Csapatazonosító:ifjCsapatnév:IfjoncokNINCS REGISZTRÁLVA!
TK-LXX verseny csapattagjai:kagemiasipszt

Csapatazonosító:kaaCsapatnév:Káró KatonákREGISZTRÁLVA
TK-LXVI verseny csapattagjai:chanelvaevaga
TK-LXVII verseny csapattagjai:chanelrogvae
TK-LXVIII verseny csapattagjai:chasziavaevaga
TK-LXX verseny csapattagjai:chanelvaevaga
TK-LXXI verseny csapattagjai:chanelszevaga

Csapatazonosító:kecsCsapatnév:Kecskeméti kecskékREGISZTRÁLVA
TK-LXIX verseny csapattagjai:borchavaevop
TK-LXVI verseny csapattagjai:borkujsztmvop
TK-LXVII verseny csapattagjai:borkujsztmvop
TK-LXX verseny csapattagjai:borkujsztmvop
TK-LXXI verseny csapattagjai:bordogafapvop

Csapatazonosító:negCsapatnév:Nagy négyesNINCS REGISZTRÁLVA!
TK-LXVII verseny csapattagjai:arzbakdelsip

Csapatazonosító:nonCsapatnév:NóniuszREGISZTRÁLVA
TK-LXXI verseny csapattagjai:batajojsipsul

Csapatazonosító:ostr1Csapatnév:Wien-1NINCS REGISZTRÁLVA!
TK-LXVII verseny csapattagjai:anpfraszagszt

Csapatazonosító:po1Csapatnév:Pólus 1NINCS REGISZTRÁLVA!
TK-LXX verseny csapattagjai:bazkajkiztaj

Csapatazonosító:szeboCsapatnév:Szegedi BoszorkányokREGISZTRÁLVA
TK-LXIX verseny csapattagjai:frlhuzneztai
TK-LXVI verseny csapattagjai:batahuztaatai
TK-LXVII verseny csapattagjai:batafrlTaaTai
TK-LXVIII verseny csapattagjai:frlhuzkaktai
TK-LXX verseny csapattagjai:batafrlhuztai
TK-LXXI verseny csapattagjai:huzmaineztai