Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: I15TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Illusztrált Tarokk Kupák (Magyar, Várkonyi) (I15TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

I15TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 6

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

Kötelező csapatregisztráció! --->> A listában csak a regisztráltak jelennek meg !
A versenyek eredménye akkor számít be ha legalább 3 számú résztvevő játékos regisztrálva van.

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Szeged
ITK-LXXVIII
Versenypont
2015-02-14

Asztalipont
Kecskemét
ITK-LXXIX
Versenypont
2015-04-11

Asztalipont
Keszthely
ITK-LXXX
Versenypont
2015-06-06

Asztalipont
Budapest, Parlament
ITK-LXXXI
Versenypont
2015-08-29

Asztalipont
Pécs
ITK-LXXXII
Versenypont
2015-10-10

Asztalipont
Pápa
ITK-LXXXIII
Versenypont
2015-11-29

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Csendes Négykirálynő (csen) 486522124571141112235126419102-9497-17796685251
2.Kecskeméti kecskék (kecs) 484129689-312126402124241125376109277106-4296679942
3.Bezerédi Ifjak (bezif) 480119911827010910092-191107-5213956011426996679956
4.Bey Bandája (bej) 459153116219111-95124-698-149102-2911083596659-287
5.Fódi Tarokk Kör Pápa (fod) 456300110-113114226100-1861161241166380556114
6.Káró Katonák (kaa) 43546118-510661108-2110311100-32094-19896629-472
7.Délvidéki Tarokkosok (delta) 0094-155112-8132206-236

Versenyenkénti csapat kimutatás

Kötelező csapat regisztráció !
Fehér ha nincs regisztrálva, sárga ha hiányos

Csapatazonosító:bajCsapatnév:BajaiakNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:balabalnmeltaa
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:balabalnkakmoes

Csapatazonosító:bakCsapatnév:Bakonyi betyárokNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:janaszatvagevais

Csapatazonosító:bbrCsapatnév:Blues BerryNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXX verseny csapattagjai:csiaegblotvaj
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:bavcsialotvaj

Csapatazonosító:bejCsapatnév:Bey BandájaREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:bajbathiamom
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:bajheanhiamom
ITK-LXXX verseny csapattagjai:bajbatheanhia
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:batheanhiamom
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:bajheanhiamom
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:bajheanhiamom

Csapatazonosító:bezifCsapatnév:Bezerédi IfjakREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:cstgrajohnab
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:cstgrajaakag
ITK-LXXX verseny csapattagjai:cstgrakagsoz
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:kagriasozszag
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:grakagsozszag
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:cstgrakagsoz

Csapatazonosító:capCsapatnév:CápákNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:hoajaajojrai

Csapatazonosító:csenCsapatnév:Csendes NégykirálynőREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:batafrakamzij
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:frakamterzij
ITK-LXXX verseny csapattagjai:baefraterzij
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:baefraterzij
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:frakamterzij
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:frakamterzij

Csapatazonosító:csiCsapatnév:CsibészekNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:bavcsialotstl

Csapatazonosító:deltaCsapatnév:Délvidéki TarokkosokREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:bavfrlhuztai
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:frlhuzneztai

Csapatazonosító:durCsapatnév:Dunai rákNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:delkoalievaz

Csapatazonosító:fodCsapatnév:Fódi Tarokk Kör PápaREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:bakdogadojovol
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:bakdogadojovol
ITK-LXXX verseny csapattagjai:bakdogascfvol
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:dogaraisozostl
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:bakdogadojovol
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:dogadojoscfvol

Csapatazonosító:ifjCsapatnév:IfjoncokNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:gatheanjojsip

Csapatazonosító:kaaCsapatnév:Káró KatonákREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:chanelszevaga
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:chanelszevaga
ITK-LXXX verseny csapattagjai:chadojonelsze
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:chanelszevaga
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:chanelszevaga
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:chanelsctsze

Csapatazonosító:kecsCsapatnév:Kecskeméti kecskékREGISZTRÁLVA
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:bikborsztmvop
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:bikbornabvop
ITK-LXXX verseny csapattagjai:bataborjojvop
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:bagyborjohvop
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:bataborjohsztm
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:bataborjohvop

Csapatazonosító:kesztCsapatnév:KeszthelyNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:csiadujlotsad

Csapatazonosító:lapCsapatnév:LaplopókNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:koalotrogsas

Csapatazonosító:liaCsapatnév:Licit AkadémiaNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:kakmoestaatai

Csapatazonosító:medCsapatnév:MedicinaNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:bzogerorainsap

Csapatazonosító:nonCsapatnév:NóniuszNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXVIII verseny csapattagjai:arzdelgatsul

Csapatazonosító:ottCsapatnév:Ottóné és a PasikNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXIX verseny csapattagjai:arzbaoboliget
ITK-LXXX verseny csapattagjai:baoboligerosad
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:arzbaoboliget
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:baobolidozostl

Csapatazonosító:papCsapatnév:PápaNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:balborgsadsas
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:bojeborgsadsas

Csapatazonosító:renCsapatnév:RenegátokNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXI verseny csapattagjai:frljaaolt

Csapatazonosító:szeboCsapatnév:Szegedi BoszorkányokNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXXII verseny csapattagjai:batdelggyhuz

Csapatazonosító:zegCsapatnév:ZalaegerszegNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-LXXX verseny csapattagjai:ggyhoascttoz
ITK-LXXXIII verseny csapattagjai:ggyhoarairain