Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: I17TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Illusztrált Tarokk Kupák 2017 (I17TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

I17TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 4
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

Kötelező csapatregisztráció! --->> A listában csak a regisztráltak jelennek meg !
A versenyek eredménye akkor számít be ha legalább 3 számú résztvevő játékos regisztrálva van.

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Budapest
ITK-XCI
Versenypont
2017-02-18

Asztalipont
Kecskemét
ITK-XCII
Versenypont
2017-03-18

Asztalipont
Ásotthalom
ITK-XCIII
Versenypont
2017-04-22

Asztalipont
Keszthely
ITK-XCIV
Versenypont
2017-05-20

Asztalipont
Siófok
ITK-XCV
Versenypont
2017-06-24

Asztalipont
Balatonlelle
ITK-XCVI
Versenypont
2017-07-22

Asztalipont
Budapest
ITK-XCVII
Versenypont
2017-08-26

Asztalipont
Sárvár, Vadkert Hotel
ITK-XCVIII
Versenypont
2017-09-16

Asztalipont
Pápa
ITK-XCIX
Versenypont
2017-12-03

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Fódi Tarokk Kör Pápa (fod) 513189993-271114160106-49128491130624122-2513150711822612427714410661940
2.Bey Bandája (bej) 4841032107-201122513254699-1781159511812511926687-350112671441001576
3.Ottóné és a Pasik (ott) 46659512027116142114149116277102-218107-5796675320
4.Kecskeméti kecskék (kecs) 459578127367116140116284100-21364459578
5.Dunántúl (dut) 44917111529998-2101142482-213106-73110117110-269104-173109244144948-254
6.Bezerédi Ifjak (bezif) 426-186106-11011072104-100106-4864426-186
7.Szegedi csípős (szecsi) 0011410916114109
8.Káró Katonák (kaa) 0012230597-2633221942
9.Csendes Négykirálynő (csen) 00111-14992-3421131648316-475
10.Dunai rák (dur) 00110-9592-8196-8848298-264

Versenyenkénti csapat kimutatás

Kötelező csapat regisztráció !
Fehér ha nincs regisztrálva, sárga ha hiányos

Csapatazonosító:bakoCsapatnév:Ba-kosokNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-XCI verseny csapattagjai:bajbatchanel
ITK-XCIX verseny csapattagjai:bajbatchanel
ITK-XCV verseny csapattagjai:bajbatchanel
ITK-XCVIII verseny csapattagjai:bajbalchavlaf

Csapatazonosító:bbrCsapatnév:Blues BerryNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-XCIV verseny csapattagjai:csiaegblonelot
ITK-XCIX verseny csapattagjai:csiacsjlonelot
ITK-XCV verseny csapattagjai:csialonelotvaj
ITK-XCVI verseny csapattagjai:csialonelotvaj
ITK-XCVIII verseny csapattagjai:csiahellonelot

Csapatazonosító:bejCsapatnév:Bey BandájaREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:hiamomrairain
ITK-XCII verseny csapattagjai:heanhiamomrai
ITK-XCIII verseny csapattagjai:bajheanhiamom
ITK-XCIV verseny csapattagjai:hiamomrairain
ITK-XCIX verseny csapattagjai:bakhiamomrain
ITK-XCV verseny csapattagjai:heanmomrairain
ITK-XCVI verseny csapattagjai:hiamomrairain
ITK-XCVII verseny csapattagjai:heanhiamomrai
ITK-XCVIII verseny csapattagjai:dozoheanrairain

Csapatazonosító:bezifCsapatnév:Bezerédi IfjakREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:cstgrakagszag
ITK-XCII verseny csapattagjai:cstgrasozszag
ITK-XCIX verseny csapattagjai:cstkagsozter
ITK-XCVI verseny csapattagjai:cstjohszagvlaf
ITK-XCVII verseny csapattagjai:bakcstkagsoz

Csapatazonosító:csenCsapatnév:Csendes NégykirálynőREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:frajojkamzij
ITK-XCII verseny csapattagjai:fragrdjojzij
ITK-XCIII verseny csapattagjai:batafrajojzij
ITK-XCVII verseny csapattagjai:baefraterzij

Csapatazonosító:durCsapatnév:Dunai rákREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:delkoatopevaz
ITK-XCII verseny csapattagjai:gevkoatopevaz
ITK-XCVII verseny csapattagjai:delkoatopevaz

Csapatazonosító:dutCsapatnév:DunántúlREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:gerokeapacsad
ITK-XCII verseny csapattagjai:geropacsadsas
ITK-XCIII verseny csapattagjai:geropacsadsas
ITK-XCIV verseny csapattagjai:bzogeropacsad
ITK-XCIX verseny csapattagjai:geropacsapsas
ITK-XCV verseny csapattagjai:bzopacsadsap
ITK-XCVI verseny csapattagjai:gerosadsapsas
ITK-XCVII verseny csapattagjai:bajgerosadsas
ITK-XCVIII verseny csapattagjai:geropacsapsas

Csapatazonosító:fodCsapatnév:Fódi Tarokk Kör PápaREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:bakdogadojovol
ITK-XCII verseny csapattagjai:bakdogadojovol
ITK-XCIII verseny csapattagjai:chadogadojostl
ITK-XCIV verseny csapattagjai:bakdogadojovol
ITK-XCIX verseny csapattagjai:dogadojosadvol
ITK-XCV verseny csapattagjai:dogadojosozvol
ITK-XCVI verseny csapattagjai:bzodogastlvol
ITK-XCVII verseny csapattagjai:bzodogadojovol
ITK-XCVIII verseny csapattagjai:dogadojosadvol

Csapatazonosító:golCsapatnév:Gödi LegényekNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-XCVII verseny csapattagjai:bodboefakkiz

Csapatazonosító:kaaCsapatnév:Káró KatonákREGISZTRÁLVA
ITK-XCII verseny csapattagjai:bajchanelvaga
ITK-XCVII verseny csapattagjai:chajohnelvaga

Csapatazonosító:kecsCsapatnév:Kecskeméti kecskékREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:bataborgetvop
ITK-XCII verseny csapattagjai:baeborjohvop
ITK-XCIV verseny csapattagjai:chajohnelvop
ITK-XCIX verseny csapattagjai:bataborsievop
ITK-XCV verseny csapattagjai:borfapstlvop
ITK-XCVI verseny csapattagjai:bataborchavop
ITK-XCVIII verseny csapattagjai:borsozszagvop

Csapatazonosító:liaCsapatnév:Licit AkadémiaREGISZTRÁLVA
ITK-XCII verseny csapattagjai:lotneztaatai
ITK-XCIII verseny csapattagjai:frlkakmelmoes
ITK-XCVII verseny csapattagjai:huzmoestaatai

Csapatazonosító:lia2Csapatnév:Licit akadémia 2NINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-XCIII verseny csapattagjai:sziataataivaga

Csapatazonosító:ottCsapatnév:Ottóné és a PasikREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:arzbaobolinab
ITK-XCII verseny csapattagjai:arzbaoboliget
ITK-XCIII verseny csapattagjai:baobolidelvop
ITK-XCIX verseny csapattagjai:baoboliheannaa
ITK-XCV verseny csapattagjai:arzbaoboliszag
ITK-XCVI verseny csapattagjai:baoboliheannel
ITK-XCVII verseny csapattagjai:arzbaoboliget

Csapatazonosító:papCsapatnév:PápaNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-XCIX verseny csapattagjai:balbojeborgdozo

Csapatazonosító:szecsiCsapatnév:Szegedi csípősREGISZTRÁLVA
ITK-XCI verseny csapattagjai:bavhuztaavij
ITK-XCII verseny csapattagjai:bavfrlhuzsip
ITK-XCIII verseny csapattagjai:apgbavhuzlot
ITK-XCIV verseny csapattagjai:balbavstlvaj
ITK-XCIX verseny csapattagjai:bavstlvijvlaf
ITK-XCVI verseny csapattagjai:bavkeapacvij

Csapatazonosító:tuzCsapatnév:Tüzes négyesNINCS REGISZTRÁLVA!
ITK-XCVI verseny csapattagjai:faigerjgevnak