Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P17TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2017 (P17TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P17TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 8

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

Kötelező csapatregisztráció! --->> A listában csak a regisztráltak jelennek meg !
A versenyek eredménye akkor számít be ha legalább 4 számú résztvevő játékos regisztrálva van.

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Kaposvár
PTK-LVI
Versenypont
2017-03-11

Asztalipont
Szilvásvárad/Eger
PTK-LVII
Versenypont
2017-03-25

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LVIII
Versenypont
2017-05-27

Asztalipont
Eger
PTK-LIX
Versenypont
2017-07-01

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LX
Versenypont
2017-07-23

Asztalipont
Budapest
PTK-LXI
Versenypont
2017-08-26

Asztalipont
Balatonfüred
PTK-LXII
Versenypont
2017-09-23

Asztalipont
Keszthely
PTK-LXIII
Versenypont
2017-10-14

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Zalaegerszeg (zeg) 623838130276113-121343651271071161311414710936116771289591009
2.Quadriga (qua) 601834106-2011413711781110-301144012630112629411821128931824
3.Szerencse fel! (szer) 592735112139128304120209128208104-12580592735
4.4 muskétás (mus) 56532296-218118114113-21105-1251123071174796661104
5.Halasi Csipke Kör (hal) 553-18103-13108-79113-85114175115-1680553-18
6.Kaposvár (kap) 543-214109-59111-2311551104-42104-14199-22596642-439
7.Laplopók (lap) 539-369111-51120150102-203102-214101-166104-5196640-535
8.Fódi Tarokk Kör (fod) 0012724011484108-114113664462216
9.Gibás Imre Tarokk Kör (gib) 00106-6105-14412012512619064457165
10.Nemesek (nem) 00122261102-2493222412
11.Tüzes négyes (tuz) 00106-18916106-189

Versenyenkénti csapat kimutatás

Kötelező csapat regisztráció !
Fehér ha nincs regisztrálva, sárga ha hiányos

Csapatazonosító:bakoCsapatnév:Ba-kosokNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVII verseny csapattagjai:batheshesznmag

Csapatazonosító:bbrCsapatnév:Blues BerryNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVI verseny csapattagjai:csevihoalotvaj
PTK-LX verseny csapattagjai:cseviegbgezslone
PTK-LXII verseny csapattagjai:dozheehellone
PTK-LXIII verseny csapattagjai:egblonemai2vaj

Csapatazonosító:bejCsapatnév:Bey BandájaNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LX verseny csapattagjai:hiamomsozovlaf

Csapatazonosító:durCsapatnév:Dunai rákNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVIII verseny csapattagjai:delmakapeetope

Csapatazonosító:dutCsapatnév:DunántúlNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVIII verseny csapattagjai:geropacsapsozo
PTK-LX verseny csapattagjai:geropacsapsoj
PTK-LXIII verseny csapattagjai:dogagerosapsie

Csapatazonosító:fehCsapatnév:Fehérvári huszárokNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LX verseny csapattagjai:fapkiakialtakl
PTK-LXI verseny csapattagjai:dobtfapmojtakl

Csapatazonosító:fodCsapatnév:Fódi Tarokk KörREGISZTRÁLVA
PTK-LIX verseny csapattagjai:bogybotsozvol
PTK-LVI verseny csapattagjai:dogadojosadvol
PTK-LVII verseny csapattagjai:dojoemesadsoz
PTK-LVIII verseny csapattagjai:dogasadsozvol
PTK-LX verseny csapattagjai:dogasadsasvol
PTK-LXII verseny csapattagjai:dojofapsadvol
PTK-LXIII verseny csapattagjai:dojosadsozvol
PTK-LXIV verseny csapattagjai:dogasadsasvol

Csapatazonosító:gibCsapatnév:Gibás Imre Tarokk KörREGISZTRÁLVA
PTK-LIX verseny csapattagjai:faagaggangas
PTK-LVII verseny csapattagjai:faagaggangas
PTK-LVIII verseny csapattagjai:faagaggangas
PTK-LX verseny csapattagjai:anmfaagaggas
PTK-LXI verseny csapattagjai:faagaggangas

Csapatazonosító:halCsapatnév:Halasi Csipke KörREGISZTRÁLVA
PTK-LVI verseny csapattagjai:bapkummeatoan
PTK-LVII verseny csapattagjai:bebmeamjatoan
PTK-LVIII verseny csapattagjai:bapkummjatoan
PTK-LX verseny csapattagjai:bapkummjatoan
PTK-LXI verseny csapattagjai:bapmjaskztoan
PTK-LXIII verseny csapattagjai:bapkummjatoan
PTK-LXIV verseny csapattagjai:mja

Csapatazonosító:k-pCsapatnév:Keszthely PápaNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVIII verseny csapattagjai:dojoegblonesas

Csapatazonosító:kaaCsapatnév:Káró KatonákNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LX verseny csapattagjai:chaluanelstl

Csapatazonosító:kapCsapatnév:KaposvárREGISZTRÁLVA
PTK-LVI verseny csapattagjai:bzofaltoivijo
PTK-LVIII verseny csapattagjai:bzofaltoivijo
PTK-LX verseny csapattagjai:bzofaltoivijo
PTK-LXI verseny csapattagjai:falkergtoivijo
PTK-LXII verseny csapattagjai:bzofalprjvijo
PTK-LXIII verseny csapattagjai:falprjtoivijo

Csapatazonosító:kesztCsapatnév:KeszthelyNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXIII verseny csapattagjai:csjdozememaka

Csapatazonosító:lapCsapatnév:LaplopókREGISZTRÁLVA
PTK-LVI verseny csapattagjai:anmbajcsiagoz
PTK-LVII verseny csapattagjai:anmbajgozmoe
PTK-LVIII verseny csapattagjai:anmbajcsiagoz
PTK-LX verseny csapattagjai:csiagozmoerao
PTK-LXI verseny csapattagjai:anmcsjgozmoe
PTK-LXII verseny csapattagjai:anmcsiagozmoe
PTK-LXIII verseny csapattagjai:anmbajcsiagoz
PTK-LXIV verseny csapattagjai:anmgozmoe

Csapatazonosító:medCsapatnév:MedicinaNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVI verseny csapattagjai:dozfapleitakl
PTK-LXIII verseny csapattagjai:dozofaisozotakl

Csapatazonosító:musCsapatnév:4 muskétásREGISZTRÁLVA
PTK-LIX verseny csapattagjai:heshesznmagmama
PTK-LVI verseny csapattagjai:boiheshesznrac
PTK-LVIII verseny csapattagjai:boiheshesznrac
PTK-LX verseny csapattagjai:boiheshesznrac
PTK-LXI verseny csapattagjai:boiheshesznrac
PTK-LXII verseny csapattagjai:boiheshesznrac
PTK-LXIII verseny csapattagjai:boiheshesznrac
PTK-LXIV verseny csapattagjai:boiheshesznrac

Csapatazonosító:nemCsapatnév:NemesekREGISZTRÁLVA
PTK-LVI verseny csapattagjai:balmai2makapet
PTK-LVII verseny csapattagjai:baldoznaapet
PTK-LX verseny csapattagjai:balnaapetrain
PTK-LXI verseny csapattagjai:balmakanaapog
PTK-LXIII verseny csapattagjai:naa

Csapatazonosító:ottCsapatnév:Ottóné és a PasikREGISZTRÁLVA
PTK-LXII verseny csapattagjai:balbaobatkaa

Csapatazonosító:pas1Csapatnév:pas1NINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXI verseny csapattagjai:haikiakialszz
PTK-LXII verseny csapattagjai:emeknfsozovlaf

Csapatazonosító:pas8Csapatnév:pas8NINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LX verseny csapattagjai:akinakraivaj

Csapatazonosító:pecsCsapatnév:PécsNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVI verseny csapattagjai:fidmogpacgsap

Csapatazonosító:quaCsapatnév:QuadrigaREGISZTRÁLVA
PTK-LIX verseny csapattagjai:dozfullpacpoo
PTK-LVI verseny csapattagjai:bavfullkeapac
PTK-LVII verseny csapattagjai:bavfullkeapac
PTK-LVIII verseny csapattagjai:bavfullkealot
PTK-LX verseny csapattagjai:bavfullkealot
PTK-LXI verseny csapattagjai:bavfullkeapac
PTK-LXII verseny csapattagjai:bavlotpacpoo
PTK-LXIII verseny csapattagjai:bavfulllotpac
PTK-LXIV verseny csapattagjai:bavfull
PTK-LXV verseny csapattagjai:bavlot

Csapatazonosító:ripCsapatnév:Rippl - RónaiNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LVI verseny csapattagjai:bojopagyprjviis
PTK-LX verseny csapattagjai:bojopagyprjviis
PTK-LXI verseny csapattagjai:bojocsevipeeprj

Csapatazonosító:szeboCsapatnév:Szegedi BoszorkányokNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXII verseny csapattagjai:huzpogtaatai

Csapatazonosító:szerCsapatnév:Szerencse fel!REGISZTRÁLVA
PTK-LVII verseny csapattagjai:bogybotfemheg
PTK-LVIII verseny csapattagjai:bogybothegmii
PTK-LX verseny csapattagjai:bogybothegmii
PTK-LXI verseny csapattagjai:bogybothegmii
PTK-LXII verseny csapattagjai:bogybothegmii
PTK-LXIII verseny csapattagjai:bgybogybotheg
PTK-LXIV verseny csapattagjai:bogybothegmii

Csapatazonosító:thaCsapatnév:Tarock HaverockNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LX verseny csapattagjai:bgygacsgygszpe

Csapatazonosító:tuzCsapatnév:Tüzes négyesREGISZTRÁLVA
PTK-LXII verseny csapattagjai:femgerjhikhne

Csapatazonosító:zegCsapatnév:ZalaegerszegREGISZTRÁLVA
PTK-LIX verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LVI verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LVII verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LVIII verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LX verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LXI verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LXII verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LXIII verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LXIV verseny csapattagjai:andggyspetoz