Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: P20TK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Országos Paskievics Tarokk Kupák 2020 (P20TK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor Pál Emil Ubul
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

P20TK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 5
Összes eddig megrendezett verseny: 5

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

Kötelező csapatregisztráció! --->> A listában csak a regisztráltak jelennek meg !
A versenyek eredménye akkor számít be ha legalább 4 számú résztvevő játékos regisztrálva van.

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Tatabánya
PTK-LXXXIII
Versenypont
2020-01-25

Asztalipont
Eger
PTK-LXXXIV
Versenypont
2020-03-07

Asztalipont
Kiskunhalas
PTK-LXXXVII
Versenypont
2020-06-20

Asztalipont
Nagymaros
PTK-LXXXVI
Versenypont
2020-07-11

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-LXXXVIII
Versenypont
2020-08-02

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Balatonfüred (baf) 574270122146107-107107-991186412026680574270
2.Merkbau (merk) 569121100-811162127306118-46108-6080569121
3.Szerencse fel! (szer) 550342120122100-2011821711624996-22680550342
4.Quadriga (qua) 548-13811430116112100-70112-167106-4380548-138
5.Zalaegerszeg (zeg) 0013121712621932257436
6.Fódi Tarokk Kör Pápa (fod) 00109-2100-15812220313027464461317
7.Dunántúl (dut) 00122130102-841189148342137
8.Jean (jea) 00112961611296
9.Kaposvár (kap) 0012038100453222083
10.Gibás Imre Tarokk Kör (gib) 001108161108
11.Bluesberry (bbr) 00110-4216110-42
12.Tatabányai Tarokk Társaság (ttt) 00100-14116100-141
13.OMBKE-Tatabánya (omb) 00100-16816100-168

Versenyenkénti csapat kimutatás

Kötelező csapat regisztráció !
Fehér ha nincs regisztrálva, sárga ha hiányos

Csapatazonosító:bafCsapatnév:BalatonfüredREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:balfemnakpet
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:balnaapeepet
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:femnaanakpet
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:balfemnaapet
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:balnaapeepet

Csapatazonosító:bbrCsapatnév:BluesberryREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:csiaheelotstl

Csapatazonosító:belkCsapatnév:BELKNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:bajkaaraisozo
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:fapgyubhuzsii

Csapatazonosító:datCsapatnév:DAZS és tanítványaiNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:dazsdsjkcjmaan

Csapatazonosító:dutCsapatnév:DunántúlREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:geropacsapsie
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:bajgeropacsap
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:bajgerosapsie

Csapatazonosító:erdCsapatnév:ErdőkerülőkREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:encfulhaijej

Csapatazonosító:fodCsapatnév:Fódi Tarokk Kör PápaREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:dogadojosassoz
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:doganavsoztope
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:dogasassozvol
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:dogasassozvol
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:dogasadsozvol

Csapatazonosító:gibCsapatnév:Gibás Imre Tarokk KörREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:gaggangassape

Csapatazonosító:jeaCsapatnév:JeanREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:faigozszgevij

Csapatazonosító:kapCsapatnév:KaposvárREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:bzofalkergtoi
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:delfalheepee
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:falpeetoivijo
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:bojobzofaltoi

Csapatazonosító:lapCsapatnév:LaplopókREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:gevhesznmoerao

Csapatazonosító:merkCsapatnév:MerkbauREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:kumskzsultoan
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:bapmjaskztoan
PTK-LXXXIX verseny csapattagjai:toan
PTK-LXXXV verseny csapattagjai:mjatoan
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:bapkummjatoan
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:kummjaskztoan
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:kummjaskztoan
PTK-XC verseny csapattagjai:toan
PTK-XCI verseny csapattagjai:toan
PTK-XCII verseny csapattagjai:toan

Csapatazonosító:musCsapatnév:4 muskétásREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:boirac

Csapatazonosító:ombCsapatnév:OMBKE-TatabányaREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:blaigmizflil

Csapatazonosító:pas1Csapatnév:paski1NINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:bajchagatvlaf
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:chakaanelvlaf
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:bajchanelvlaf
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:csiahebaimgszge

Csapatazonosító:pecsCsapatnév:PécsNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:gyubsadsapsie

Csapatazonosító:quaCsapatnév:QuadrigaREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:bavemefullkea
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:bavemeencstl
PTK-LXXXV verseny csapattagjai:emekea
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:bavencfullkea
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:bavemefullkea
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:bavemefullkea

Csapatazonosító:szecsiCsapatnév:Szegedi csípősNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:gathuzsulszia

Csapatazonosító:szerCsapatnév:Szerencse fel!REGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:anmbotmiimoe
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:bogybothegmii
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:bogybothegmii
PTK-LXXXVII verseny csapattagjai:bogyhegmiimoe
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:anmbothegmoe

Csapatazonosító:tttCsapatnév:Tatabányai Tarokk TársaságREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:baevbagubakppog
PTK-LXXXIV verseny csapattagjai:bakpmagpimpog

Csapatazonosító:tuzCsapatnév:Tüzes négyesREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:hikhnenaataa

Csapatazonosító:visCsapatnév:VisegrádNINCS REGISZTRÁLVA!
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:haihiasadtope

Csapatazonosító:zegCsapatnév:ZalaegerszegREGISZTRÁLVA
PTK-LXXXIII verseny csapattagjai:andggyspetoz
PTK-LXXXVI verseny csapattagjai:ggysojspetoz
PTK-LXXXVIII verseny csapattagjai:andggyspetoz