Tarokk Regiszter
Hajrá Magyarország! LOGIN
Bajnokság: X13PTK
Magyar nyelvű feliratok!
Hajrá tarokk!

Nyílt Országos Paskievics Kupák 2013 (X13PTK) versenyenkénti
éves csapat minősített értékelése

Copyright (C) by Karig Gábor
Hajrá tarokk!
Deutsche Sprache einschalten! Email
Tarokk Regiszter
Névjegy
Copyright by Karig

X13PTK bajnokságban a minősítéshez előírt kötelező minimum verseny részvétel: 6
Összes eddig megrendezett verseny: 9

Sárga a kieső eredmény, pirossal a legkisebb még beszámított eredmény !

A versenykódra kattintva külön ablakban megjelenik az adott verseny részletes eredménye!

HelyezésCsapatMinősített
Össz versenypont
Minősített
Össz asztalipont
Szilvásvárad
PTK-XX
Versenypont
2013-03-23

Asztalipont
Pannonhalma
PTK-XXI
Versenypont
2013-04-20

Asztalipont
Nagymaros
PTK-XXII
Versenypont
2013-05-11

Asztalipont
Biatorbágy Faluház
PTK-XXIII
Versenypont
2013-06-22

Asztalipont
Balatonlelle
PTK-XXIV
Versenypont
2013-08-03

Asztalipont
Parlament/Budapest
PTK-XXV
Versenypont
2013-08-31

Asztalipont
Tihany
PTK-XXVI
Versenypont
2013-09-28

Asztalipont
Keszthely
PTK-XXVII
Versenypont
2013-10-19

Asztalipont
Pápa
PTK-XXVIII
Versenypont
2013-11-09

Asztalipont
Összesen
játszott
robberszám
Összesen
Versenypont
Összesen
Asztalipont
1.Szerencse fel! (szer) 74097212522312016312523811925612097104-251120128114-231301231441077954
2.Zalaegerszeg (zeg) 726118111040128404122306121171115-39102-64130299106-211289341096
3.Fódi Tarokk Kör (fod) 71584313237110912511873108-5120111104-511157912184128927787
4.Gibás Imre Tarokk Kör (gib) 7067411167412425712120912274106601176796706741
5.Georgikon (ful) 6942711111112240113-9102-318110-591018412430995-289114-21144992-252
6.Anna és a 3 testőr (anh) 671-36110-10811620115167117105111-15102-20596671-36
7.Jókai Kör (jok) 00121651612165
8.Timúr és csapata (tec) 0012011116120111
9.Ottóné és a Pasik (ott) 00116461611646
10.Blues Berry (bbr) 001293191171110822109864463360
11.Passz (psz) 0011810474-9912634044318345
12.Lukács (luk) 00113-5416113-54
13.Balaton (bala) 00105-274113-3812024548338-67
14.pas2 (pas2) 00110312622011229102-249644503
15.pas1 (pas1) 00111541611154
16.Falesők (fal) 00111-12616111-126
17.Deák Ferenc Tarokk Klub Biatorbágy (dftk) 00105-15512026852-34103-64118147249829
18.Devils (dev) 00110-8316110-83
19.Vértesi erdész tarokk kör (ver) 001172748-82115222103-1385638329
20.Helikon (hel) 00100-174901028190-164
21.Mesterházy Tarokk Kör (mes) 0010815616108156
22.4 Döbrönte (4d) 00107-20216107-202
23.pas3 (pas3) 00106-9216106-92
24.Vegyes (vegy) 00106-123105-17232211-295
25.Tüzes négyes (tuz) 00103-14216103-142
26.Erdőkerülők (erd) 00109-6697-13632206-202
27.Miskolc (msc) 00101-3416101-34
28.Bey Bandája (bej) 0099-1271699-127
29.Halasi Csipke Kör (hal) 0099-1631699-163
30.pas4 (pas4) 0089-3421689-342

Versenyenkénti csapat kimutatás

Csapatazonosító:4dCsapatnév:4 Döbrönte
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:dogadojodotadozo

Csapatazonosító:anhCsapatnév:Anna és a 3 testőr
PTK-XXI verseny csapattagjai:bogybotmiitoe
PTK-XXIII verseny csapattagjai:bogybotmiisad
PTK-XXIV verseny csapattagjai:bgybogybotmii
PTK-XXVI verseny csapattagjai:bgybogybotmii
PTK-XXVII verseny csapattagjai:bgybotmiirel
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:bogybotegbmii

Csapatazonosító:balaCsapatnév:Balaton
PTK-XXIII verseny csapattagjai:egbememakasat
PTK-XXIV verseny csapattagjai:cibimgraoszib
PTK-XXV verseny csapattagjai:helnaapogscha

Csapatazonosító:bbrCsapatnév:Blues Berry
PTK-XXIV verseny csapattagjai:lonelotnaapet
PTK-XXVI verseny csapattagjai:csjdozlonelot
PTK-XXVII verseny csapattagjai:loneLOTnaapet
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:dozhoalonelot

Csapatazonosító:bejCsapatnév:Bey Bandája
PTK-XXIII verseny csapattagjai:baobolihiamom

Csapatazonosító:devCsapatnév:Devils
PTK-XXVI verseny csapattagjai:koivmoeraarao

Csapatazonosító:dftkCsapatnév:Deák Ferenc Tarokk Klub Biatorbágy
PTK-XX verseny csapattagjai:balkargkerglei
PTK-XXI verseny csapattagjai:bajbatkerglei
PTK-XXII verseny csapattagjai:kerglei
PTK-XXIV verseny csapattagjai:kergleimakatope
PTK-XXV verseny csapattagjai:kergleipetsat

Csapatazonosító:erdCsapatnév:Erdőkerülők
PTK-XXIV verseny csapattagjai:bavfulpazsszp
PTK-XXV verseny csapattagjai:bavfulpazsszp

Csapatazonosító:falCsapatnév:Falesők
PTK-XX verseny csapattagjai:bavfulpazsszp

Csapatazonosító:fodCsapatnév:Fódi Tarokk Kör
PTK-XX verseny csapattagjai:batdogahoasoz
PTK-XXI verseny csapattagjai:dogadojodozoscf
PTK-XXII verseny csapattagjai:dogadojodotascf
PTK-XXIII verseny csapattagjai:dogadojodotascf
PTK-XXIV verseny csapattagjai:dogadojodotascf
PTK-XXVI verseny csapattagjai:dogadojodotascf
PTK-XXVII verseny csapattagjai:dogadojodotascf
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:scfsctsfevol

Csapatazonosító:fulCsapatnév:Georgikon
PTK-XX verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXI verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXII verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXIII verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXIV verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXV verseny csapattagjai:anmcsiafullkaa
PTK-XXVI verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXVII verseny csapattagjai:anmcsiafullgoz
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:anmcsiaemefull

Csapatazonosító:gibCsapatnév:Gibás Imre Tarokk Kör
PTK-XX verseny csapattagjai:csefaagangas
PTK-XXI verseny csapattagjai:csegaggasmag
PTK-XXIII verseny csapattagjai:csegangaspacg
PTK-XXIV verseny csapattagjai:csefapgastakl
PTK-XXV verseny csapattagjai:csegangasird
PTK-XXVI verseny csapattagjai:csegaggangas

Csapatazonosító:halCsapatnév:Halasi Csipke Kör
PTK-XXVI verseny csapattagjai:balkumtagytoan

Csapatazonosító:helCsapatnév:Helikon
PTK-XXI verseny csapattagjai:egbemelonelot
PTK-XXVII verseny csapattagjai:csjsatvaj

Csapatazonosító:jokCsapatnév:Jókai Kör
PTK-XXVI verseny csapattagjai:naasagyschaschtsii

Csapatazonosító:lukCsapatnév:Lukács
PTK-XX verseny csapattagjai:gejlusmeitoa

Csapatazonosító:mesCsapatnév:Mesterházy Tarokk Kör
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:bojeborgsadsas

Csapatazonosító:mscCsapatnév:Miskolc
PTK-XX verseny csapattagjai:flamarkpiesoj

Csapatazonosító:mttaCsapatnév:Tarokkakadémia
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:hazheanmaym

Csapatazonosító:ottCsapatnév:Ottóné és a Pasik
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:baobolimagsoz

Csapatazonosító:pas1Csapatnév:pas1
PTK-XXIV verseny csapattagjai:ememaiszavgy

Csapatazonosító:pas2Csapatnév:pas2
PTK-XXIV verseny csapattagjai:boidozracvol
PTK-XXV verseny csapattagjai:boiracsozovol
PTK-XXVI verseny csapattagjai:boiracsozovol
PTK-XXVII verseny csapattagjai:boiegbracvol

Csapatazonosító:pas3Csapatnév:pas3
PTK-XXIV verseny csapattagjai:exbexbntaatai

Csapatazonosító:pas4Csapatnév:pas4
PTK-XXIV verseny csapattagjai:csigylmaaszzs

Csapatazonosító:pszCsapatnév:Passz
PTK-XXV verseny csapattagjai:felmoeraosimi
PTK-XXVII verseny csapattagjai:imgmoesimi
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:grjmoeraovij

Csapatazonosító:szerCsapatnév:Szerencse fel!
PTK-XX verseny csapattagjai:hacskeapacgpoo
PTK-XXI verseny csapattagjai:felhacskeanea
PTK-XXII verseny csapattagjai:hacskeaneapoo
PTK-XXIII verseny csapattagjai:hacskeaneapoo
PTK-XXIV verseny csapattagjai:hacskeaneapacg
PTK-XXV verseny csapattagjai:hacskeaneapoo
PTK-XXVI verseny csapattagjai:hacskeaneapoo
PTK-XXVII verseny csapattagjai:csehacskeanea
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:csehacskeanea

Csapatazonosító:tecCsapatnév:Timúr és csapata
PTK-XX verseny csapattagjai:gaanggyhomvgy

Csapatazonosító:tuzCsapatnév:Tüzes négyes
PTK-XXVI verseny csapattagjai:baobolihikhne

Csapatazonosító:vegyCsapatnév:Vegyes
PTK-XXI verseny csapattagjai:adjtopewegywergy
PTK-XXVII verseny csapattagjai:grjkoivmaapie

Csapatazonosító:verCsapatnév:Vértesi erdész tarokk kör
PTK-XXIII verseny csapattagjai:arzfelszatja
PTK-XXVI verseny csapattagjai:szatja
PTK-XXVII verseny csapattagjai:bojoencszatja
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:enckaisszatja

Csapatazonosító:zegCsapatnév:Zalaegerszeg
PTK-XXI verseny csapattagjai:boliggyhoamgy
PTK-XXII verseny csapattagjai:andggymgyvgy
PTK-XXIII verseny csapattagjai:andggymgytoz
PTK-XXIV verseny csapattagjai:andggymgyszad
PTK-XXV verseny csapattagjai:andggymgytoz
PTK-XXVI verseny csapattagjai:andggymgyszad
PTK-XXVII verseny csapattagjai:andggymgyszad
PTK-XXVIII verseny csapattagjai:andggymgyszad